Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20-24 évesek! Ha nincs...

20-24 évesek! Ha nincs párotok, ti mit csináltok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 12:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

A munkámon, az önkénteskedésemen és tanulmányaimon (egyetemi és magán) kívül a családommal vagy barátaimmal megyek programokra, a kutyáimmal foglalkozok, itthon pihenek, sportolok (elsősorban úszok), valamelyik hobbimmal foglalkozok (például olvasás, írás, kedvenc témáim kutatása, fényképezés, csillagászat) vagy éppen utazok.

Örülnék, ha lenne egy jó párkapcsolatom, de enélkül is bőven le tudom magamat kötni.

21/L

2023. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Miért ha van párom, akkor már nincs szabadidőm? Vagy minden egyes szabad percünkben egymás s*ggében kell lennünk?

Értelmetlen a kérdésed.

2023. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ezt a tömény rosszindulatot.


Köszönöm egyes válaszoló. Kettes: kezdj valami hasznosabbat a bunkóskodáson kívül.

2023. jan. 3. 12:17
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Recsizek, lazulgatok, és merényletekre gondolok.
2023. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én momentán semmit :/ Annyira kimerítenek a hétköznapok, hogy egyszerűen semmihez nincsen már se kedvem, se motivációm, se energiám. Most ez lehet ciki, mert nyilván az a jó ha az embernek van valami hobbija, sportol, tanul, fejleszti magát stb., de nekem erre most semmi kapacitásom nincsen és esküszöm az esik a legjobban, ha csak befekhetek az ágyba. Párkapcsolatom sosem volt, a barátaim is eltünedeztek mellőlem, úgyhogy most másokkal sem szoktam összejárni. Régebben amúgy szerettem olvasni, sorozatokat nézni, kreatívkodni (pl. hímeztem, festettem, fotóztam), nyelvet tanultam. Mikor olyan helyen laktam, hogy volt rá lehetőségem önkénteskedni is szerettem. Nem tudom hol laksz, de pl. én megszenvedtem a vidékre költözést is és nagyvárosban (mondjuk leginkább Budapesten) rengeteg mindent lehet csinálni pl. biztos önkénteskednék, elmennék társasozni, nyelvcserés eseményekre, túrázni.
2023. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5#

Nem verseny, ne érezd magad kevesebbnek.

Itt anonim pedig ne érdekeljen ha egy akárki azt mondja hogy "gáz". Anoniman merik csak ezt.

2023. jan. 3. 12:24
 7/22 anonim ***** válasza:

Ritkán az egoisták személyesen is mondják, hogy gáz. :D De csak ritkán.


Bár inkább csak szűz gyereknek néznek felnőttként. 25/F

2023. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

mivel már van, azt mondom amikor még nem volt (bár nem sokat változott a helyzet):


ha van munkahelyem, akkor dolgozok, ha nincs, akkor itthon lustálkodok és zenét hallgatok, vagy épp elmegyek valamerre csavarogni, bár jó időben az utóbbi van többségben, nem vagyok itthon ülős típus

2023. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Videókat nézek, zongorázok, barataimmal vagyok, olvasok, új nyelvet tanulok, dolgozom, fejlődni próbálok. 21/F
2023. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmemre gondolok hogy hol lehet, mit csinálhat
2023. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!