Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem, nincs társasági...

Úgy érzem, nincs társasági életem. Mit tehetnék? Tinik, ti miket csináltok a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Sosem voltam az a fajta, aki rendszeresen eljárogat a sok haverjával, jobban szeretem az 'otthon ülős' tevékenységeket, például olvasás és zenehallgatás. Jól elvoltam így, egészen addig, amíg anyukám szinte utasított, hogy mozduljak ki és ismerkedjek másokkal is, mert állandóan a itthon vagyok és a nővéremnek ennyi idősen már mindenféle programja volt a nagy baráti társaságával. Van két igaz barátnőm, akikhez átszoktam menni néha, de sokszor nem érnek rá az elfoglaltságaik miatt. Egy átlagos hetem úgy néz ki, hogy ugye hétköznaponként suliban vagyok és mivel ez egy elég erős gimnázium, a délutánjaimat leköti a tanulás és az edzés. Hétvégénként általában itthon vagyok, ritkán közbejön valami program. Velem ellentétben viszont mintha mindenki más tele lenne programokkal. Szerintetek hol lenne lehetőségem az ismerkedésre? A bulizás nagyon nem az én világom, sajnos csak arról szól, hogy részegre igyad magad. Esetleg nincsenek találkozók tiniknek? Vagy viszonylag olcsó szakkörök? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. szept. 13. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mint te. Idén megpróbálom a tanulásom egy részét átszervezni a könyvtárba, ott azért több esély van az ismerkedésre.
2015. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is inkább egyedül szeretek lenni, bár most hogy van egy kapcsolatom, gyakran eljárok a barátommal és az ő társaságával. :) A jó barátnőidnek nincs másik társasága is, akikhez tudnál csapódni, ha bandázni van kedved?
2015. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!