Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy csaj a cégnél aki...

Van egy csaj a cégnél aki szimpatikus (volt) nekem és egy ideig normális volt velem. Aztán egy hónap múlva lecseszett a nagy semmiért,meg elmondott mindennek! Holott egy rossz szót nem mondtam rá! Sőt fenyegetett is! Miért csinálta velem?

Figyelt kérdés

Az ominózus lecseszés óta csak néz engemet (de nagyon!)

Amikor megszólalok akkor mindig odaszegezi a tekintetét (másnál nem szokott ilyet csinálni!)

Egy ideig egy szót sem szólt hozzám

(Az utóbbi időben néha megszólal ha megszólítom)


Vajon miért csinálja a lecseszés után ezeket a dolgokat?

Mit akar egyáltalán?


2023. jan. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata? :D
2023. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármi lehet mögötte: önmagát akarta fényezni, hogy mennyire jó munkaerő, hogy "figyel" a másikra; lehet, hogy teszlet, hogyan viselkedsz vele szemben; lehet tetszel neki, és direkt szívat. Lehet tényleg feedélzeti problémás.

Szerintem beszélj vele, kérdezz erre rá.

2023. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen csaj kollegam 😅 Eloszor nyomult meg folyton a tarsasagom kereste, kozbe kiderult h am palija van.. de akkor mar kb minden fiura nyomult. Aztan dobta a csavojat es melon kivul is kozeledett akihez tudott, aki viszonozta azzal meg osszeveszett 🤣 meloba meg elviselhetetlen hisztis lett es letiltotta azokat akik addig jofejek voltak vele 🤷 Egyes nok full orultek. Keruld az ilyen problemasokat ha nem akarsz magadnak agyfaszt
2023. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi történt? Mi volt a lecseszés?
2023. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Nem lepődnék meg ha az lenne


2. Jó lenne lelni vele személyesen megbeszélni,hogy mégis mivan


3. Nálam is úgymond ,,nyomult" és kedves volt aranyos volt meg majd bekapott örömében ha meglátott.

Aztán szerettem volna vele egy kis beszélgetést folytatni a cégen kívül egy kávézóba. Aztán írta hogy van palija. Mind1. Másoknál csak nálam csinálja ezt,hogy figyelget engemet.

Amennyire lehet igyekszem kerülni én is az ilyeneket akik csak játszadoznak velem.....


4. Úgy volt hogy írtam rá hétvégén,hogy: Miújság? Hogy vagy?

Egy egyszerű hétköznapi,baráti kérdés volt. Nem volt hátsó szándékom.

Aztán néhány nap múlva írja nekem, hogy neki van barátja és hogy nem akar semmit tőlem,meghogy a hátamögött mit beszélek (még azt sem mondtam senkinek hogy fekete a szeme)

Meghogy elintézi a soromat!

(Szerintem,ki is röhögték volna ha sor is került volna rá)

2023. jan. 8. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!