Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet normális barátoka...

Hogyan lehet normális barátokat keresni? Nektek mi szimpatikus egy emberben?

Figyelt kérdés

7.-be megyek és az osztálytársaim csoportokba vannak összeállva... Akárkihez csapódnék hozzá nem fogadnának be...

Mindig egyedül maradok,2 barátom van,de egyik se a sulimba jár,az egyik Pesten lakik,így csak hétvégeken jön a mamájához. A sulimba is kéne legalább egy barát,mert nagyon hamar kikezdenek... Elég sebezhető vagyok... Valaki beszól,és visszaszólok,de akkor jönnek még pluszba olyanok,akik azt sem tudják miről van szó,de beleszólnak mindenbe... Pedig nekem is nagy szám van,szeretek beszélgetni is,nem tudom mi a baj velem.



2013. aug. 20. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj alkalmazkodni az elején, beilleszkedni valamelyik csapatba, ami a legjobban, vagyis viszonlyag tűrhető mondjuk úgy. Kezdj olyanokat csinálni amit szeretnek, beszélgess, annyira köcsögök ők sem lehetnek, vagy a másik osztályból, vagy valami.
2013. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...
2013. aug. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!