Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legnagyobb youtube...

Mi a legnagyobb youtube csapda? Láttam ma videókat olyan embertől, akinek a videói teljes fogalomzavar, kb 5 % igaz benne. Na ilyenkor, ha valaki felhívja a figyelmet erre, még többen megnézik, ha meg nem, akkor úgy marad a dolog és terjed.

Figyelt kérdés
Ilyen alapon, bárki aki egy népszerű témát elkezd felhozni, szépen üzletet tud csinálni belőle, nagy valószínűséggel az ő szándéka éppen ez.

2023. jan. 8. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt tölt fel, amit akar, ha nem ütközik a youtube szabályzatába.
2023. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nincs ebben semmi csapda.


Létre tudsz hozni egy olyan csatornát ami ezreket érdekel, vagy sem?


Teljesen irreleváns, hogy hülyeség-e amiről beszél vagy sem, addig míg nézik. Nem azért fogják majd nem nézni, mert te megérkeztél és felhívod az emberek figyelmét erre meg arra.


Igen, bárki tudna üzletet csinálni belőle, ennek ellenére mégsem tud bárki, keveseknek sikerül.

2023. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem.
2023. jan. 8. 08:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a csapda, hogy nem mondhatod meg a negatív véleményed, mert akkor ráklikkeltél megnézed a sorozat többi részét nő a nézettség. Nyilván én ezért nem fogom ezeket nézegetni, de amúgy ha valaki kiválaszt egy ilyen gumicsont témát, és erre felépít egy üzletet, akkor nem is lehet ez ellen tenni. Én nem is fogok, nyilván nem mondom meg semmi fórumon melyikről beszélek mert az neki jó lenne.
2023. jan. 8. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A híres emberek /már aki/ is erre apellálnak. Mindegy mit, csak beszéljenek róla.
2023. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltaláltad az internet széles körben elterjedésének egyik kulcsproblémáját. Csak 10 évet késtél vele. Mivel minden hülye hozzáfér már az internethez és nincs igazán komoly, érdemi keretrendszer a valótlanságok terjesztése ellen, így nem is lehet mit tenni a dologgal azon kívül, hogy ignorálod.
2023. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, régebben is létezett a probléma, pont ezért van az hogy most már aztán a végletekig generálták egymást a hülyeségek, weboldalakkal blogokkal karöltve.

Annyit elárulok, hogy pszichológiai fogalmakat fejteget egy tetovált csávó.

2023. jan. 8. 10:00
 8/10 A kérdező kommentje:
(Nem a tetoválással van bajom összességében, hanem a mondanivalójával, és nemcsak nála tapasztaltam a témájában, hanem már ez a vonulat is évtizedekkel ezelőtt kezdődhetett, mert sokan néznek ilyeneket)
2023. jan. 8. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem pont az a legnagyobb csapda ebben, hogy rámozdulnak az olyan emberek, mint te is és fenntartják az érdeklődést a műbalhéjukkal a rengeteg szemét iránt, amit kifejezetten ezzel a céllal locsolnak fel az internetre.

Igazi, vérbeli fogyasztó vagy, - sikerrel tartjátok "életben" a rengeteg magamutogató szélhámos bolondot!

2023. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én olyanokat nézek akik jók. Vannak bőven, és nem ilyen kétes témákban hanem tényleg vannak fent jó videók. Ki tudom válogatni a minőséget. Talán hiteles emberektől youtuber ajánlók kellenének és elfogyna a sok szemét, akik ezen nem szerepelnek az egy lefokozást jelentene, és nézettséget se generálna. Nade hiteles ember sincsen, azokat is megvennék kilóra.
2023. jan. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!