Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nálam jóval (fizikálisan és...

A nálam jóval (fizikálisan és mentálisan is) gyengébb ember alárendel?

Figyelt kérdés

Ergo, valóban maga alá rendel. Igaz, egy nálam picit idősebb személyről van szó, ám szemmel láthatóan jobb a fizikumom és kondíciom, emellett sokkal választékosabban, jobban fogalmazok és beszélek, mint ő. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt észre veszi, de úgy beszél velem, mint hogyha a kapcsolatunkban én egy alacsonyabb szintű személy lennék, azt hiszi, hogy ő meg mondhat akár mit nekem, hogy mit csináljak, emellett nem nagyon foglalkozik az en szubjektív véleménnyemmel. Mondtam neki, hogy engem nem érdekel, meg fogom szüntetni vele a kapcsolatot, és nem fogok beszélni vele, ha továbbra is folytatja ezt a viselkedést.(Nyilván, neki állt feljebb)


Nektek mi a véleményetek erről?:) Mi volna a helyes lépés?



2023. jan. 8. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi a szitu? Te ki vagy, a másik kicsoda? Miért zavar ez ennyire?
2023. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért érdekel, kiről beszélek, és hogy ki vagyok? Na, és téged esetleg nem zavarna?:D
2023. jan. 8. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, te kérdeztél. Ha ennyi alapján kell valamit mondani, akkor kerüld ezt az embert nagyívben.
2023. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nincs önismereted és önbizalmad. Ez nem itt lenne kérdés, ha lenne. Már rég tudnád mit kell vele kezdeni.

Plusz ezeket neki mondanád. De nincs eszközöd a konfliktuskezelésre, ezért nem állsz bele nyíltan, hanem idegenektől várod a megoldást. Benned van a megoldás.

2023. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves "egycsaj":


"Mondtam neki, hogy engem nem érdekel, meg fogom szüntetni vele a kapcsolatot, és nem fogok beszélni vele, ha továbbra is folytatja ezt a viselkedést."


A vegen csak a ti velemenyeteket kerdeztem, esetleg mit gondoltok az ugyrol. Nyilvan hanyagolom a barati vagy kozelebbi kapcsolatot vele, ez nem kerdeses,.

2023. jan. 8. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

De mi nem érdekel és milyen viselkedést?

Az a baj, hogy az ilyen emberekkel, akikben az ego több, mint az ész, nem tudod úgysem megértetni.

Csak veled ilyen? Vagy mással is?

2023. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkivel, akivel lattam eddig.
2023. jan. 8. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, ki milyen pozíciót tölt be a kapcsolatotokban. Amúgy hasonló helyzetekben az életkor és pozíció a döntő, nem az, te kit hiszel okosabbnak.
2023. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!