Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert mondjak a nokre hogy ok...

Miert mondjak a nokre hogy ok a gyengebbik nem?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egyaltalan nem igaz,egy no is lehet olyan eros ,mint egy ferfi,csak edzes kerdese.

Nektek mi a velemenyetek errol?

17/l



2016. jan. 16. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
az hogy butaságot beszélsz :D
2016. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Az alapból kiindulva a férfiak erősebbek, mert a nőkön több a zsír, mint az izom. Ők inkább zsírosak, nem az izomzat a lényegük, valamint a csontozatuk is gyengébb. Ugyanakkor edzéssel egy lány lehet jóval erősebb egy férfinál, csak az ugye már nem átlag. Például egy Boxoló lány lehet erősebb egy Boxoló férfinál. De ugye ez már nem átlag.


Viszont relatív, az összes férfi az első tíz percben megdöglene a szülési fájdalmakban, úgyhogy azok a hülyék, akik a nőket lenézik rohadjanak meg! Nagyon utálom az ilyen antihím taknyokat, múltkor is volt egy ilyen elvetemült állat, az volt a szerencséje, hogy a neten voltunk és ott ócsárolta a női nemet. Na, mindegy. A lényeg, hogy edzéssel lehet erősebb a nő, igen.

2016. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Jó nagy hülyeségeket beszélsz......Ezzel az erővel egy férfi is lehetne annyira nyeszlett, hogy egy átlagos nő is erősebb legyen nála...

Fizikailag a férfiak az erősebbek, vicc lenne, ha fordítva lenne. Aztán tök mindegy, hogy a nő mennyit edz, mert ugyanannyi edzéssel egy férfi ugyanúgy erősebb lenne. Ez természetes adottság.

Szóval fizikailag a férfi az erősebbik nem, de szerintem mentálisan pedig a nők erősebbek.

2016. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gnoomage ***** válasza:
53%

Fizikailag a férfi az erősebb, ez tény, és átlagba így is van... Mentálisan viszont nem lehet meghatározni... Lehetne itt írni, hogy mennyi mindent kell kibírnia mentálisan egy nőnek, de egy srác lehet 2x annyit tudna írni, amivel vissza vágni. Ez már tényleg ember függő, de lehet hogy még itt is a férfiak nyernének....


Amúgy az a válaszoló aki azt írta, hogy éljen túl egy férfi egy szülést, annak üzenem, egy foci meccs alatt kb 5x rúgják tökön az embert, ami bizonyítottan kb 50-100x vagy akár többször is jobban fáj, mint a szülés, bár ebből is szerintem remek vita, lesz rengeteg, már eddig is elhangzott tényekkel :D

2016. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
A leggyengébb férfi is erősebb,mint a legerősebb nő, viszont a fizikai fájdalmat a nők sokkal jobban bírják, ezért én nem használom ezt a hülye kifejezest hogy: gyengébbik nem-erősebbik nem nem.Csak azt h kanok meg csajok.:-))
2016. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem elvi kérdése van, inkább a fizikai felépítés úgy néz ki, hogy a férfiak erősebbek, a nők pedig gyengébbek. Ez még persze nem jelenti azt, hogy egy nő nem lehet izmos, vagy erős, és nem tud akkorát lekeverni, hogy a végignyalod a főutat, de attól még a férfi az erősebbik nem, a fizikumuk miatt.
2016. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért...

Maradjuk annyiban, hogy az evolúció és az ember alapvető testfelépítése a válasz rá.

Nem mondom azt, hogy egy nő nem lehet erős, főleg ha edz és láttam már, hogy nő veri el a férfit, na meg ott vannak a katona nők. De úgy azért átlagban nem így van. Megtanulhatok én erőset ütni, meg vannak küzdősportok, de őszintén szólva (és ez most nem belém nevelt kisebbségi komplexus a nemem miatt), ha egy átlagos férfi akiben mondjuk úgy van kurázsi(nem a nyikhajok) nekem jönne, hát mondhatom, igen csak szét kapna. Nem ezért van annyi elvert/megerőszakolt nő.

2016. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

A filmekben jól néz ki, mikor tökön rúgsz egy férfit, de élőben visszakézből olyan pofont kapnál, hogy elfelejted ki vagy.


Egy átlagos férfi fizikailag erősebb mint egy átlagos nő.

2016. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, mintha azt mondanád, hogy egy családi autó is mehet 300-al mint egy sportkocsi ha tuningolják. De ettől az átlag családi autó még nem lesz olyan gyors mint egy sportkocsi.


Egy nő is lehet erős, edzett, és lehet erősebb mint rengeteg férfi. De alapvetően egy átlag férfiból sokkal több "erő" kihozható, mint egy átlag nőből.


Nézzük az átlag testfelépítést:

Átlag nő 164 cm, ideális súlya 50-55 kiló.

Átlag férfi 176 cm, ideális súlya 65-70 kiló.


Vagy nézzük a súlyemelést:

Férfi szupernehézssúly 105+ kg

Női szupernehézsúly 75+ kg


És nem leszólásból írom, de ezt dobta az evolúció. Alapvető felállás volt már az őskorban hogy a nő vigyázott a gyerekre, a férfi meg vadászott, harcolt, és az alakult ki, hogy a férfi a dominánsabb a legtöbb esetben.


Ráadásul jellemben is mást igényel egy nő, a mai napig megvan az elvárás felőlük, hogy a férfi legyen férfi, védje meg, fel tudjon rá nézni. A mai napig megvannak az "alfahímek" akikre buknak a nők.


Mindettől függetlenül, vagyunk 7,5 milliárdan a földön, mindenki olyan amilyen, vannak nők akiket se küldőre, se belsőre nem tudnék nőnek nevezni, meg ugyanúgy férfiak, akikben egy csepp férfiasság sincs.

2016. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy tapasztalom, hogy nagyon sok nő erősebb fizikailag egy férfinél, de persze nagy átlagban azért a férfiak az erősebbek.

Ha sportoló a csaj, akkor meg pláne nagyobb az esélye legyőzni egy pasit.

Szkanderben pl. nagyon jók tudnak lenni a lányok, meglepő, hogy mennyire erős némelyik csaj, ránézésre nem is gondolná az ember róluk...

2016. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!