Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha neked beszólna egy idegen...

Ha neked beszólna egy idegen indokolatlanul, mit tennél?

Figyelt kérdés
Mondjuk mész az utcán, és gúnyolja a kinézeted. Vagy bármit beszól.

2023. jan. 10. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Elfutnék
Óriási ívben lesz@rnám és kikerülném
Visszavágnék durván
Visszavágnék viccesen
Kiröhögném és eljönnék
Fenyegetőzni kezdenék
Sírnék, gyötrődnék miatta
Hazamennék, begubózódnék, és kidolgoznám a végbosszút
Változtatnék magamon, hogy megfeleljek a gúnyolónak
Lerajzolnám és széttépném
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Volt már ilyen, jót nevettem rajta.

Nem érdemes foglalkozni az ilyesmikkel, mert általában az adott illető ostoba/féltékeny/acsarkodó/szánalmas.

2023. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Úgy teszek, mintha nem hallottam volna.
2023. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem foglalkoznék vele. Amúgy sem vagyok az a fajta akit érdekel ki mit gondol rólam. Én nagyívben teszek az ilyen megjegyzésekre.
2023. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Megállnék és végig néznék rajta nevetve a fejem csóválva. Többet ér minden szónál.
2023. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Pofánvágnám, az a minimum. De ha van időm, akkor eltöröm a karját és kilököm a villamos elé.
2023. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem egy öregember szólt be múltkor az utcán, hogy ne csoszogjak. De láthatólag részeg is volt, meg eléggé szomorú sorsú is. Én elkezdtem neki moonwalk-olni, meg mindenféle csoszogós táncmozdulatokat lejteni. Ő erre óbégatott, én meg nevettem. Játszottuk ezt vagy két percig, aztán a semmiből brutál zápor zúdult ránk úgyhogy mindketten rommá áztunk.
2023. jan. 10. 15:00
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Végigmérném, mint egy csótányt, de szó nélkül elmennék.
2023. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell mutatni semmi reakciót, - póker arccal tovább mész, - az meg már nem a te problémád, ha emiatt agyvérzést kap dühében!
2023. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

Tipik kisebbségi helyzet,amikor a nyomorék lelkü ember nincs kit piszkálnia :DD

Tudjátok van egy vicces példa amit elmondanék:

Bírom,amikor xy csávó,nevezzük simán zolikának a nemesség kedvéért,mert ismertem,elkezdett rúgdalni felém,nem rúgott meg, csak játszotta magát..

És én meg jól nyakon vertem,és képes volt FÉRFi létére sírva fakadni,és hozzám nem szólt és elmenni mindenhová hogy mekkora szemét-gyökér ember vagyok,hogy bántani mertem..

Mondom,az a emberke nagyon szórakozott velem,mindig felhúzzta a agyvízemet,és amikor leszidtam vagy visszaszóltam,mindig neki állt följebb és ment hisztizni,és az a vicc hogy ő amikor iskolás volt,és pont amiatt nem engedték a szülei el diákmunkára mert mindig kihúzzta a gyufát valamivel amivel mindenkit kiakasztott..(magyarul egy sz..keverő volt)

Másik példa,ami talán 12 éves voltam,de mindegy,mert nagy csomaggal mentünk mamámhoz aki messze lakott,és vasútállomáson a gyerek belém állt..

Na tudjátok,tipik helyzet:

Gyerek random oda jött,és tipik 100 kilós tököm tudja hány éves gyerek elkezdett belém állni,hogy én "mondtam" a anyjára valamit,közbe meg videózta haverja (gondolom)..

2023. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen helyzetben tovább megyek és nem reagálok semmit.
2023. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!