Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Idegen miért bámul a buszon?

Idegen miért bámul a buszon?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ülések, amik egymással szembe néznek - ilyenben ültem tegnap és leült pontosan szemben velem egy fiú. Az utazás közben zenét hallgattam és bambultam ki az ablakon, viszont amikor elnéztem a tájtól, láttam, hogy a szemembe néz és meg se lepődött, hogy egyszer csak visszanéztem rá. Ezer százalék, hogy a szemembe nézett, ilyen közelségből jól láttam. Tartotta a szemkontaktust, de semmi más egyebet nem csinált. A kellemetlenség elkerülése végett elnéztem. Mit akart?

/lány vagyok/



2022. dec. 20. 01:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván tetszettél neki.

De hány éves vagy, hogy erre magadtól nem jöttél rá?

2022. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nagy ritkán ha buszozom és ilyen ülésben van hely akkor én is gyakran felveszem az előttem ülővel a szemkontaktust mindenféle ok nélkül.


Persze nem azt mondom, hogy ő ok nélkül nézett a szemedbe, lehetséges, hogy tetszettél neki de magamból kiindulva ez egyáltalán nem vehető készpénznek.

2022. dec. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem egyértelmű ennyiből, hogy tetszettem neki. Például nem jött zavarba, nem szakította meg a szemkontaktust, nem mosolygott. Ezek valamennyivel egyértelműbb jelek lettek volna számomra, mint az, hogy csak bámul bele a szemembe nulla kifejezéssel.
2022. dec. 20. 01:30
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát lehet nemtudja máshova nézni, és mivel szemben ülsz, sokkal könnyebb téged nézni, mint mást..
2022. dec. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem biztos, hogy a szemedbe nézett, lehet csak pont abba az irányba, amerre a fejed volt és épp gondolataiba mélyedt, van ez így.

Erről az állandó parázásról viszont le kéne jönnöd valahogy, mert hosszútávon nem lesz jó.

2022. dec. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Egy csomó retardált szefós kan azt hiszi, h így kell csajozni, hogy beteg creepy módon viselkedik. Felnőtt férfiak is.
2022. dec. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Megesett velem is, hogy ültem és csak bámultam de inkább a gondolataimmal voltam elfoglalva és fáradt voltam, az akit meg "bámultam" elkezdett integetni akkor döbbentem rá, hogy basszus azt hitte szegény, hogy őt bámulom.
2022. dec. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Mi a gond azzal, hogy valaki a másik szemébe néz? Esetleg a másiknak takargatni valója lenne? Sokkal korrektebb dolog, mint minden egyéb hátulról jövő tevékenyésg.

Nem feltétlen kell reagálni a másikra, nem kell ilyen miatt felb*ni az agyát az embernek: a szem a nézésre, látásra való.

Nem kell mindent túlgondolni.

2022. dec. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, ne felejtsd el, hogy te sem tanár nem vagy, sem dohányos, aki a hatsó padban ül, hogy irracionális módon, egy lágy fejbiccentésből tudod, hogy a tanár rád néz, és teged szólít szótlanul 44 méterről.

Szóval te nem tudod megállapítani, hogy tényleg téged nézett-e. Lehet elnézett melletted.

2022. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy nyomozó és azon gondolkodik, te vajon melyik, általa keresett bűnöző lehetsz.
2022. dec. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!