Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legjobb barátomat, és a családját elhívták egy fiú 18. születésnapjára. A fiúnak a barátai, családja, és ismerősei lesznek ott. A barátnőm nincs senkivel barátságban ott, így azt szeretné menjek, nyilván előtte megkérdezik mehetek-e. Én nagyon nem szeretnék belerondítani semmibe, főleg, hogy se az ünnepelt, se a családja, senki nem ismerne. Úgyhogy nem szeretném, ha elrontanám a születésnapot, főleg, hogy én se örülnék neki, ha valaki akit meghívtam, az hozna valami idegent akit meg nem hívtam meg, még akkor sem ha megkérdezte mehet-e az idegen. Viszont ha meg megengedik, hogy menjek, nem tudom mit csináljak, elmenjek, vagy utasítsam vissza. Az nem lenne gáz, ha az után mondanám vissza miután belementek? Teljesen tanácstalan vagyok, ti mit csinálnátok? Remélem érthető!

Normális, kedves válaszokat várok! Köszönöm!



2023. jan. 14. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

"A barátnőm nincs senkivel barátságban ott, így azt szeretné menjek"


De akkor ő is minek megy?!


Csináljatok ketten külön programot és akkor arra hivatkozva nem mentek, azt kész!

2023. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék!
2023. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék. Ha rákérdez, udvariasságból úgyis azt mondják, hogy mehetsz, de igazából senki se kíváncsi rád. Tök kellemetlen lenne.
2023. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is kérdeztem már miért nem jön inkább hozzánk addig, azt mondta azért mert az tisztelenség lenne. Elsőnek, azért mert a fiúnak meg a barátnőmnek a családja jóban vannak, viszont a gyerekek amikor ott vannak a saját barátaik nyilvan nem egymással lógnak. Én is tök kellemetlenül érezném magam, teljesen felesleges lennék, de ezt már mondtam neki is, de ő szerintem nem is érti mi a problémám🤷‍♀️
2023. jan. 14. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretsz szenvedni, akkor menjél, de ha nem akarod magad kellemetlenül érezni, akkor inkább maradj otthon aztán a barinőd meg vagy csatlakozik hozzád vagy megy tisztelettel tűrni! :D
2023. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező menni.
2023. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!