Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miből tudnám megállapítani,...

Miből tudnám megállapítani, hogy szimpatikus vagyok-e az embereknek?

Figyelt kérdés
Egy-két dolgot megfigyeltem, de nem biztos, hogy ezek a szimpátia jelének tekinthetők (mosolygás, kedves hangsúly). Miből lehet megállapítani?

2023. jan. 15. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem küldenek el melegebb éghajlatra pl egy beszélgetés kezdeményezésnél akkor elhet hogy szimpatikusnak találnak.
2023. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Keresik a társaságod vagy sem?
2023. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2023. jan. 15. 23:29
 4/8 Darius- ***** válasza:
79%
Kettot mar leirtal,ide johet még a pozitiv hozzaallas, érdekli mit mondasz vagy a kedvedben jar. Nem feltétlenul jelent szexualis vonzalmat is.
2023. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 neincat ***** válasza:
66%

Tartja a szemkontaktust, nyitott a testbeszéde, odafigyel arra, amit mondasz, mosolygás, stb.

Szerintem testbeszéd témában kutass, ha meg akarod érteni az embereket ilyen téren.

2023. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
A facebook ismerőseid számából.
2023. jan. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

A mosolygás csak azért tetszik az embereknek, mert rájuk mosolyogsz.

Ha mérgesen néznél rájuk, utálnának.

2023. jan. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha megjegyzi, amit mondasz, az egy hatalmas green flag. Mondjuk szerdán elmondod, hogy hétvégén mész moziba, és hétfőn megkérdezi, hogy milyen volt a film, amit néztél.

Ha kérdezget. Hobbiról, magánélketről, bármiről. Azt jelenti, hogy meg akar ismerni, többet akar tudni rólad.

Ha gyakran néz rád, vagy von bele beszélgetésbe.

Mesél neked magáról, hogy jobban megismerhesd.

Mosolyog, mikor meglát, láthatóan örül neked, a társaságodnak. Közelebb jön, mint ahogy egy ismerőssel szokás. Nem arra kell gondolni, hogy beleáll az arcodba, de pl. én a semleges kollégákat, ismerősöket nem közelítem meg, csak 3-5 méterre egymástól beszélgetünk. Ha valakit bírok, akkor nem zavar, ha ez a fizikai távolság 1-2 méterre csökken. Persze ezt befolyásolja, hogy hol találkoztok, mennyi hely áll a rendelkezésre, tömött buszon nem érdemes következtetéseket levonni abból, hogy 30 centire álltok egymástól.

2023. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!