Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság nem drága partyzni?

Manapság nem drága partyzni?

Figyelt kérdés
200 ezret keresek havonta, 110 az albérlet viszont abban benne van minden éa nincs külön rezsi, a maradék pénz pedig ételre megy, illetve dohányzom és energiaitalt fogyasztok nem kis mennyiségben mióta tönkrement a kávéfőzőm. Szerintem ha nem háznál lenne valami tuti rengeteget eltapsolnék, gondolom jó sok pénzt leakasztanak azok a helyek ahol inni szokás.
2023. jan. 18. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hogy mennyit akasztanak le, azon is múlik te mennyit fogyasztasz, költesz ott. Párezer forintból is lehet lenni egy átlagos szórakozóhelyen. Megiszogatod a 3-4 korsó sörödet és ennyi.
2023. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát aki 200 ezret keres és 110 megy albira, plusz dohányzik, annak lehet, hogy drága. A többség nem így áll.
2023. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

A legtöbb szórakozóhelyen drága a pia. Már 1000 ft fölött van a legtöbb ital.


Azért szokott a többség előtte alapozni és akkor nem benn kell inni. A belépés a legtöbb helyen ingyenes

2023. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2.Nem tudom milyen a többség mert nem ismerem a "Legtöbb embert".

Mondjuk én jobban szeretem a minőségi italt mert a másnap nem lesz annyira rossz, bár manapság még egy sört sem iszok mert egyszerűen nem visz rá a lélek hogy alkoholt fogyasszak.

2023. jan. 18. 18:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy négy éve voltam valami házibulin, azóta széthullott az iskolás társsaság, bár a legutóbbi nem iskolás volt hanem a testvérem születésnapja. Ők szórakozó helyre alapoztak ahová nem mentem velük, leittam magam aztán beraktak a taxiba.
2023. jan. 18. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Relatív.Ha meg van az ebernek mindene és mellé még jól is keres,akkor semmi sem drága.

Egyébként átlagembernek/fiatalnak drága,főleg albi,cigi mellett és még jó minőség is legyen.

2023. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Állítólag a város ahová költöztem drága, nem tudom mert fogalmam sincs mik vannak itt. Annyit tudok hogy a munkahelyemen a férfiak járnak valami nightclubba ahol fizetős nők vannak, szóval kb prostizni járnak oda ami nem olcsó mulattság.
2023. jan. 18. 19:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Bár papíron 550 et meg lehet nekik keresni 3 műszakoban, 8 órás műszakokkal túlórával stb, csak nekem szívritmusszabályzóm van meg idegrendszeri problémám ezért nem vagyok az itteni gyári munkákra alkalmas, szóval portás vagyok amíg nem sikerül valami szellemi munkát elvégeznem.
2023. jan. 18. 19:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem találnom'
2023. jan. 18. 19:10
 10/13 anonim ***** válasza:
200-as fizetessel igen, draga partizni.
2023. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!