Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a fogorvosom fiatal, kb...

Ha a fogorvosom fiatal, kb velem egykorú, tegezzem vagy magázzam? 25 körül lehet.

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha tegez akkor tegezd vissza, ha nem akkor ne.
2023. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Orvost páciensként magázni illik, életkortól függetlenül. Ha laza és jófej, maximum felajánlja a tegeződést. Én jártam így fogorvossal, amikor meglátta, hogy azonos évben születtünk, mondta, hogy tegeződjünk.
2023. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Magázd
2023. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Mi addig magázódtunk míg a szeretője nem lettem.
2023. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Haha, amúgy szintúgy nőről van szó és még be is jön. :D
2023. jan. 18. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Magázd!

Ha felajanlja akkor illik tegezni

2023. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nőt letegezni férfiként bunkóság ( arra tippelek, hogy férfi vagy). A tegeződés lehetőségét is a nő ajánlja fel a férfinak. Az orvos hivatalból is magázódik. Majd ha felajánlja, fogadd el.
2023. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Én 24 vagyok, az orvosom 30 körül lehet, nekem ő ajánlotta fel a tegeződést. Nők vagyunk mindketten.
2023. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván tegezd, de nem kell annyira karót nyeltnek és begyöpösödöttnek sem lenni, mint sokan Magyarországon, hogy „nőt nem lehet letegezni „stb.

Nagyon jól hangzik, csak teljesen életszerűtlen. Kb. 10x csináltam volna hülyét magamból az utóbbi időben, ha ezt betartottam volna. 30-as férfi vagyok, kevesebbeknek nézek ki. Kicsit sem röhögtek volna pl. a Coopban a 30 körüli nők, ha magázódva szóltam volna hozzájuk, vagy a kolléganőm 40 körüli női ismerősei.

Az is baromság, hogy felajánlja legtöbbször. Én a 30 körüli fogorvosomat magázom ugyan, de a asszisztense csak úgy tegeződésre váltott (nem mintha bántom volna).

2023. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!