Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnék még tenni?

Mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés
Megbántottam azzal egy barátomat, hogy nem voltam kimondottan aktív messengeren/instagrammon...és nem gratuláltam neki egy fontos márföldkövéhez aznap és más nap rám írt, hogy köszi stb stb.. mindenképpen írtam vlna neki csak sokszor nem reagálok azonnal és előfordul, hogy 2-3 naponta reagálok csak. Ha valami fontos van persze akkor elérhető vagyok és azonnal válaszolok ha tehetem de most így vizsgaidőszak alatt kevesebbet használtam a social mediát, illetve elkezdtem sportolni és sokkal aktívabb életet élni és azon kaptam magam, hogy már megerőltető sokszor fellépni messengerre és mindenkinek konstans válaszolgatni. Sokszor van az, hogy látom hogy írnak olykor meg is nézem de nem válaszolok mert épp csinálok valamit és mindig mondom magamnak, hogy jó ha befejeztem a dolgom visszaírok de kimegy a fejemből vagy egyszerűen nincs affinitásom 20 üzenetet megnézni és ezért inkább egyet sem nézek meg... Bocsánatot kértem, elmondtam ugyan ezt kb, hogy ne haragudjon de kicsit overwhelmed vagyok és próbálok aktívabb lenni de nem megy olyan könnyen. Azt mondta semmi baj de az utolsó üzenetem leláttamozta és úgy érzem megsértődött vagy nagyon haragszik de nem tudom még mit tehetnék. Elmagyaráztam, bocsánatot kértem. Mit csináljak még? Félek hogy a barátságunk rovására megy mert nagyon jóban vagyunk és nagyon fura most ez a helyzet, de ilyen jó barátok között csak nem teszi tönkre egy ilyen dolog ugye?
2023. jan. 21. 21:30
 1/3 Ricsi1010 válasza:

Pontosan.

Elmagyaraztad, bocsanatot kertel.

Majd meg nyugszik,ha jo barat akkor egyertelmuen megerti

2023. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor most egy pár napig hagyjam megnyugodni aztán majd keressem később?
2023. jan. 21. 23:51
 3/3 xp ali ***** válasza:
A csávó pont ezen van kiakadva, h napokig nem reagálsz semmire. :D Én is utálnám, ha ezt csinálnák velem. De ha te nem használod, akkor mondd neki, hogy te nem használod, nem nézed, nem érsz rá nézni. Hívjon fel, ha akar valamit, este beszéljétek meg, akkor elmesélheti a dolgait te meg gratulálhatsz neki. Nálunk az a szokás, hogy napi 2-3x írok az asszonynak, és pár órán belül válaszol is. Ha nem, este megkérdezem, vagy felhívom ha sürgősnek érzem. Ő is szokott írni és ő is felfogja, hogy időnként dolgozom és akkor nem is nézem az üzeneteket. Ha fontos és sürgős, felhív.
2023. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!