Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnek tenni a bosszuvagy...

Mit tudnek tenni a bosszuvagy ellen?

Figyelt kérdés
Tobb eve tortent az eset. Egy "baratom" teljesen tonkre tett lelkileg. Persze a jatszmaban benne voltam en is nyakig, amolyan aldozattipus voltam akloriban. Ez nem menti fel ot, de azert leirtam. Utana sokaig rohadt stresszes es duhos voltam es hiaba teltek el evek: meg mindig van, h felmegy bennem a pumpa es meg mindig rengeteg stresszt elek at miatta. Ugy erzem es ereztem akkor is, hogy megkell torolnom azt amiket tett velem, legszivesebben... (Mindenki azt gondol ide amit akar). A legrosszabb, h tehetetlen vagyok, a torvenyek vonatkoznak ram is, kulonben amugy ki se kellene irnom ezt a kerdest, megoldanam a szitut. Mit tehetnek? Duhit a helyzet es stresszel. Igazsagtalansag, h nem adhatom vissza azt amit o okozott nekem. H nem kaphatok valaszokat es evek elteltevel is iszom a dolgok levet es meg mindig szenvedek fizikailaig is a lelki terror utohatasai miatt amit kaptam. Ha nem vagyok stresszes akkor semmi problema. De amint er egy pici stressz rogton o kezd el jarni a fejembe es roppamt duhos leszek ra. Olyankor eszembejut minden amit tett es... Megtudnam... Hogy eljek ujra teljes eletet?
2020. ápr. 26. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba, hogy mindenki tesz rossz dolgokat. A bosszúvágy az csak egy rossz érzés, amikor vissza akarsz vágni másnak a rossz tetteiért. Jobban teszed szerintem ha elgondolkozol rajta,hogy mit is tett , és te mit tettél. Beszélgess vele. Te is és mindenki tesz rossz dolgokat. Gondolj bele . Nekem ez volt a megoldás.
2020. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tenyleg hasznalt, koszi!😃
2020. máj. 2. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés csak kíváncsi vagyok, hogy megoldódott a szitu? Illetve ez a párod volt vagy csak egy random ismerős/barát?
2023. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!