Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék influenszer?

Hogyan lehetnék influenszer?

Figyelt kérdés

Szeretnék instragramon felépíteni egy kisebb közösséget, amolyan másodállás címén. Van még erre esély manapság? Ami az oldalamon szerepelne, természetesen nekem is az én érdeklődésének megfelelő oldal lenne, utazgatni szoktam, imádom a lakberendezést/dekorációs dolgokat, könyveket és lányként természetesen a ruhákat/sminkeket.


Érdekel még vkit egy ilyen oldal, mitől lesz valaki párezer vagy tízezer követője?


2023. jan. 23. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Esély az van, a kérdés, hogy a tartalom, amit prezentálsz, mennyire érdekes a célközönségnek, eljut-e hozzájuk egyáltalán.
2023. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Hát leizzadva kimész a hidegbe és van esély rá, hogy infulezniás leszel.
2023. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát vagy attól lesz valaki influenszer (a mai értelemben véve azt azért tegyük hozzá, mert normálisan értelmezve egy influenszernek tanítani kellene, motiválnia az embereket valamilyen tevékenységre stb.), ha eleve híres, vagy valami olyan tartalmat gyárt ami újdonság és mindemellett eladható a megjelenése.


Ha te semmi újdonsággal nem szeretnél befutni, van esély persze, mindenre van, csak akkor nagyon komolyan kell venni a tartalomgyártást, szóval, hogy folyamatosan legyen valami, mert akkor az algoritmus is melletted lesz és nagyobb eséllyel érsz el több emberhez.

2023. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább TikTokon működne szerintem jobban, pár másodpercben előadod a parolázó személyiséged, meg a helyszínt amit meg akarsz mutatni.
2023. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az influenszerként való működéshez kezdd el az Instagramot használni, és posztolj rendszeresen tartalmakat az érdeklődési körödnek megfelelően. Fókuszálj arra, hogy minőségi tartalmakat hozz létre, amelyek magas színvonalúak, vonzóak és érdekesek. Az érdeklődési körödnél maradva posztolj utazási témákat, dekorációs dolgokat és ruházattal/szminkkel kapcsolatos dolgokat.


Ahhoz, hogy egy influenszerként működj, szükséged lesz nagyszámú követőkre. Ahhoz, hogy elérj nagyobb számú követőt, aktívan részt kell venned a közösségi médiában, és közzé kell tenned olyan tartalmakat, amelyek magukra vonzzák az emberek figyelmét és elszámoltatják a követőket.

2023. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!