Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság ha egy férfi nem...

Manapság ha egy férfi nem 'menő' instagrammon akkor lőttek hogy lesz egy szép barátnője ?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek de azt vettem észre ha egy férfinak nincs sok követője vagy nem a legdrágább legmenőbb cuccokban vagy luxusautóban meg luxusnyaralásról pózol posztol akkor kb esélye sincs az ottani csajok kb 90 % nál ? Sokszor pl azt veszem észre hogy inkább választ egy csórób influenszer sráct aki úgy tesz mintha sok pénze lenne és akinek meg tényleg van pénze és nem kérkedik vele meg nem ezzel foglalkozik meg nincs ideje ilyenre akkor is inkább azt a srácot választják aki nem is gazdag csak egy ilyen illúzió van az oldalán és maguk a csajok is tudják ezt mégis ezt választják. Nektek mi a véleményetek ?

2020. júl. 2. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Manapság csak az számít milyen az instagrammod
Nem számít hogy milyen az instagrammod
53 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos ez így igaz
2020. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok szép lánynak nincs is insta izéje... Nem kell fent lenni minden létező oldalon. Aki meg a pénz illúziója miatt választ párt, az annyit is ér.
2020. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 sajtfa válasza:
0%
Nem akarok elszomorítani de esélyed sincs még csúnya nőre sem ha nem vagy menő az instán én a helyedben nem is törném magam
2020. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Egy teljesen elb*szott világban élünk az ottani jól kinéző csajoknak csak ez vagy hogy mennyi pénzed van csak az számít , én is egyre többször látom hogy az ottani csajok mint valalmi sz*xrobotok ha van pénzed akkor használhatod játszhatsz vele szórakoztatnak téged ha nincs akkor meg ember számba se vesznek
2020. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Thispain ***** válasza:
64%

Ezek a "csajok(nagy valószínűséggel)" szeretik a zendülés kategóriáját megütő "színészeket", akik jól tudnak olyan díszletet felépíteni maguk köré, ami mögött nincs valódi tartalom. Lehet, hogy az ezt előállító szeméységi problémájuk teszik ezeket a "férfiakat" vonzóvá az említett "csajok" számára, viszont az is lehet, hogy nem is játszanak annyira rosszul, hogy mindenkinek feltűnjön.


Egyébként én sok olyan nőt(vagy inkább lányt) láttam ott, akinek nem a pénz számít nagy valószínűséggel.

2020. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

:))

Barátomnak instája sincs, valahogy nem ez az, ami a kapcsolatunkból hiányzik

2020. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
3 mas ki mondta hogy csúnya vagyok ? 😂 csak ez a észrevételem és kiváncsi a ti véleményetekre
2020. júl. 2. 17:39
 8/16 A kérdező kommentje:
6os én az ottani szép nőkre értem a kérdést , kétlem hogy te is ilyen fiatal plasztikázott fullos nő vagy
2020. júl. 2. 17:42
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Azt hittem, valami 13-16 éves korosztályra gondolsz, de mivel behoztad ezt a luxusautó, luxusnyaralás témát... Nem, az a korosztály nincs ennyire belebzulva az instagramba. A luxusautó meg a luxusnyaralás sok csajnál (a ribis kinézetűeknél) alap, de az instát ne keverd bele ennyire. Pluszpont, meg minden, de egyik ribi se fog lekoptatni, ha csak ennyi hiányzik...
2020. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

#8 19 éves vagyok, de plasztikám tényleg nincs, de instán ugyanúgy fönt vagyok, közepesen vagyok ott aktív és csúnyának se tartom magam:)

De miért, te ilyen fullplasztikás instaplázacicusokat szeretnél? Nekik lehet számít ez, de lehet jobban is jársz azzal, ha nem az ő figyelmüket kelted fel:)

2020. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!