Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet beszélgetést...

Hogyan lehet beszélgetést kezdeményezni valakivel online?

Figyelt kérdés

Beléptem ebbe az ibff kereső csoportba facen, mert szeretnék több barátot. Találtam is egy posztot amiben egy lány barátokat keres, és a leírása alapján sok közös érdeklődési körünk van. Szívesen ráírnék de nem tudom hogyan, hogy ne tűnjön parának, és adjon is egy támpontot amiből kiindulhat a beszélgetés és ne a "szia mizu?" szintjén rekedjünk meg. Valaki, akit fejlettebb szociális készségekkel áldott meg az élet, megsegítene? :')

(Nyilván nem egy komplett szöveget szeretném, ha írnátok, amit aztán kimásolok és elküldök neki, hanem inkább tippeket.)



2023. jan. 23. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sok közös érdeklődési pontból kiválasztasz egyet, és arra alapozod a beköszönésedet. -Látom te is úszol. Én is, már tíz éve. Te mióta, hány éve?- Ilyesmire gondoltam.
2023. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%

Szia

Beszélgetést kezdeményezni a mai világban már szerintem is nehéz. Régen bárki válaszolt volna egy sziára is, manapság már kevésbé. Azt mondtad van közös témátok. Talán érdemes lenne arról kérdezned őt. A kedvenc témáiról mindig szívesen beszélget az ember. De ha egyből a véleményét kéred az mégjobb. Például : szerinted xy vagy xy volt jobb a banda élére?

Én annó így kezdtem gimisként egy beszélgetést a barátnőmmel és 11 éve barátok vagyunk.

2023. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Darius- ***** válasza:
51%

Megirjuk helyetted ? Mar ha jo lesz persze, nem biztos, mert mindenki masmilyen tipus.


Azért irtam, mert érdekelne a véleményed azzal kapcsolatosan, ami itt a post alatt van. Velem is megesett ez, de akkor nem sikerult.

2023. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Sok pénzem van és nagyon macsós vagyok, nincs kedved beszélgetni?
2023. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!