Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha jön a barátom, a bnőim,...

Ha jön a barátom, a bnőim, munkatársaim miért ugranak tapadnak rám kényszeresen hogy lássák ottlegyenek ők is?

Figyelt kérdés

Pl a bnőimnél vagyok, x orakor jön értem a barátom. Kényszeresen loholnak le velem hogy lássák, vagy ha nem ismerik bemutatkozzanak, olyan kíváncsiak mindig kivel járok és személyesen ismerhessék aztán jelölgessék a facen, mintha kötelező lenne.

Ugyanez munkahelyen. A déli szünetben néha bejön lentre a parkolóba, nem egy munkatarsam lohol utánam, köszöngetni neki(mert így már ismerik) meg lesni.


Fordítva ha magamba nézek, ha nekem bárki azt mondaná hogy vár lent a barátom, indulok szia, vagy munkahelyen beszalad valaki férje, engem ez hidegen hagyna teljesen, nem kaparnám a falat, hogy lássam, megismerjem.

Másokban ez mitől lehet?



#pattogás másra
2023. jan. 27. 11:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársaidtól érdekes, de a barátaidnak miért nem mutatod be?
2023. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Be szoktam mutatni de mindig másokkal járok szinte. Sokszor megesik hogy épp az aktuálisat nem ismerik.

Ezt pkuszolja az hogy megesett hogy tapadnak nem egy barátomra, face és szemelyes flörtök és nem egy pasi olyan hülye hogy nem tudja hogy ez csak egotuning szorakozás a bnőim részéről, gyakorta azt hiszik hogy tetszenek a bnőimnek ezekbol már kavarás is volt hogy a barátom elkezdett a bnőmnek udvarolni az meg röhögve offolta. És én lettem a szánalom akinek elhappolnák a pasiját.


Valohában már nemigen keverném a magánéletem a baratokkal munkahellyel.

De vannak muszájalkalmak.

Legutobb pl céges rendezvény amin az egyik párom jelen volt, aztán egy munkatarsam rázta ott magát neki, a párom meg udvariasan mosolygott hozzá (ami biztatólag jött le a másiknak) ez is nekem volt égő.


Néha keveredik sajnos a magánélet mindennel.

Csak magambol kiindulva engem mindenki férje pasija olyan hidegen hagy hogy arra szavak sincsenek, másokat meg nem értek mi a sz.rnak tapadnak mások párjára miközben barátjuk férjük esetekben családjuk is van?

2023. jan. 27. 11:49
 3/29 anonim ***** válasza:
36%

Mások, mint te. Nincs életük, bulvárra éhesek, hogy utána tudjanak kérdezősködni, kéretlen tanácsokat, életigazságokat adni és ha nem vagy ott, kibeszélni a látottakat.

Magyarok. (Légyszi, akinek nem inge, ne vegye fel a hivatásos megsértődő attitűdöt)

2023. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hogy bemutatkoznak.

Gondolom, az a baj, hogy gyakran váltogatod és azt hiszed, hogy kibeszélnek emiatt.

2023. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
3: Akkor minek írod oda, hogy magyarok?
2023. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy elkepzelt tortenet vagy, kamu.
2023. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Valszeg mint magyar mentalitással élő magyarokra gondolt csak, nem az összes magyarra.
2023. jan. 27. 12:10
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem.kibeszélés, hanem meg akarják ismerni, facen jelölgetni, ismerettségi kapcsolatot ápolni vele.

Miközben engem mások férjének párjának még a neve se érdekel, nemhogy a face oldala, meg ő, meg személyes kontakt vele.

2023. jan. 27. 12:11
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
8: Azért az fura, hogyha a barátnőid (akikkel összejársz, nemcsak távoli ismerősök) párjának, férjének még a neve sem érdekel.
2023. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Engem szinte zavarnak is..

Képzeld el a szitut mikor összeülünk csajok gellakkozni vagy bármi, nevetni kuncogni, és megjelenik az egyik férje.

Úgy nem olyan. Nekem zavaró körülmény.

Persze párként is elvagyunk párokkal a barátommal is, de ugy nincs meg az a bnői feeling. Az teljesen más. Ott is megy ugxan a poénkodás röhögés, minden szupi, de MÁS akkor is.


A közeli bizalmi bnőimnek a férje párja jelenléte is szinte zavaró nekem, de ki is szoktak vonulni amúgy amikor összeülünk.

2023. jan. 27. 12:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!