Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan menjek oda hozzá?

Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Hogyan kerülhetnék közelebb ahhoz a fiúhoz, akivel még egy szót sem beszéltem, és a nevét sem tudom? Kérlek segítsetek

2023. jan. 27. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy suliba jártok biztos valaki ismeri. Egy barátnődtől kérhetnél esetleg segítséget, aki olyan megbízhatóbb.


Csak mert én egyszer megjegyeztem az osztálytársnőmnek az egyik fiúról, akit megláttam véletlen, hogy de helyes meg minden. Aztán barátnőm azt hitte, hogy tetszik nekem és megkérdezte egy másik osztálytársnőnket aki több mindenkit ismer, hogy hogy hívják.

Már aznap tudtam a srác nevét😂


Ha félsz hozzá odamenni, de mindenképp beszélni szeretnél vele a ráírni valamilyen indokkal jó ötletnek tűnik, szerintem a fiúkat általában amúgy sem zavarja ha látják hogy egy szép lány üzit küldött nekik.

2023. jan. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!