Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan menjek oda hozzá az új...

Hogyan menjek oda hozzá az új lányhoz?

Figyelt kérdés
Most jöttek hozzánk az új 9. osztályosok, és van egy lány, aki nagyon szimpi nekem. Szerintetek hogyan menjek oda hozzá, és miről kezdjek el vele beszélni? Attól félek, hogy valami gáz dolgot csinálnék, és az rajtam maradna végig.

2022. szept. 14. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
rákjárásban menj oda aztán mondd neki háttal hogy szia cica szívesen lennék a talpnyalód
2022. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd meg, hogy milyen zenét, vagy filmeket szeret mert, hogy barátkozni akarsz vele, mondd meg az igazat. Barátságból lesz szerelem.
2022. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
A kettes nagyon nagy f@szságot ír, ha egyszer bekerülsz a friendzoneba akkor ottmaradsz örökre
2022. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem, mivel a csaj új, annyira közel kerül hozzá idővel hogy meg lehet szeretni az embert, ha vele érzi majd magát olyan jól.
2022. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Feküdj inkább pistike, késő van már.....
2022. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Bátran.
2022. szept. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!