Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viselkednek velem...

Miért viselkednek velem ennyire gonoszan,csúnyán az emberek ?

Figyelt kérdés
Borzasztó ahogy néhány ember viselkededik velem. Senki sem tisztel,csúfolódnak, kibeszélnek,ordibálnak velem , úgy tesznek mintha leprás lennék,mindenki elkerül engem ,ha pedig bárki is hozzám szól akkor csak bánt. Miért lehet ez ? Néha visszaszólok,de lehet nem eléggé .Hogyan bánják velük,nem akarok egyedül lenni ,de mindenki csak így viselkedik velem,és már nem tudom mit tegyek,hogy ez változzon. Én vagyok a hibás ,ha igen akkor min változtassak? Milyen perspektívát sajátítsak el ,annak érdekében hogy ezeket ne vegyem ennyire magamra,és jobban tudjam kezelni ? Hogyan védjem meg magam? Rengeteg kérdés van a fejemben,és nem tudom hogyan álljak már hozzá az emberekhez,hogyan viselkedjek velük. Minden segítségért ,tanácsért nagyon hálás vagyok :)

2023. febr. 10. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Milyenek a külső jegyeid? Hogy nézel ki? Nincs valami mentális betegséged?
2023. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosan akik így viselkedik a másikkal,annak oka van..

Én személyesen volt egy ilyen csávó a sulimba,aki szeretet piszkálni,vagyis olyanokat csinált hogy szétrugdosta a tesi cuccomat,elkezdett csapkodni,fenyígettet,mindig beszólogatot,és ha csak vissza szóltam akkor ment és ki akart rúgatni mert ''miért bántom"..

És egy agyhalott volt a illető,mert mindig csinálta mindenkinek a feszülséget.

2023. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is pont ennyi szart kapok

Ezoteria témában volt egy ilyen kérdés ott írtak hogy vannak olyan emberek akik ezt vonzzák

2023. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberek jelentős része agresszív, bunkó, kötekedő. Ha látják rajtad hogy kicsit is elütsz az átlagtól, kinézetre, vagy visszahúzódó vagy, csendes, nincs sok barátod, akkor esélyesebb hogy rád szállnak mások.

A megoldás attól is függ hogy hol piszkálnak, otthon, a rokonok? Iskolában az osztálytársak? Munkahelyen a kollégáid?

2023. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törölték a válaszomat, de nekem továbbra is gyanús, hogy a kérdező úgy naponta kiírja ezt a kérdést picit más megfogalmazásban, és válaszra sem méltatja a hozzászólókat. Legutóbb egy elég kiadós és lelkiismeretes választ írtam neki, de arra sem reagált, csak töröltette, amikor idelinkeltem.
2023. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!