Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki betegen elutazott valahova...

Aki betegen elutazott valahova, az mennyit vett le az élvezeti értékéből?

Figyelt kérdés
Hova utaztatok és milyen betegséggel történt ez?

2023. febr. 13. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elkaptam valami iskolai leprát a gyerekektől, akik 3 nap alatt túl voltak rajta. Én pont az indulás előestéjére belázasodtam. Ciprusra mentünk repülővel. Az első felében hőemelkedésem volt, ha jobban voltam, sétáltunk, ha nem, akkor elmentek nélkülem. Utána már csak fújtam az orrom, mint egy háborodott. Végül idehaza elmentem orvoshoz, aki adott AB-t felülfertőzésre. De pont tegnap beszélgettünk róla, hogy összeségében pozitív dolgok jutnak eszembe, ha arra az útra gondolok. :)
2023. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így voltam már, akkor te is ilyen alapos megfázással utaztál, repültél. Én is a tengerparton fújtam az orrom :D
2023. febr. 13. 14:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
miután elég masszív allergiám vannak, meg könnyen meg is fázok, inkább az a megszokott hogy orrfolyással járok mindenfele. nem visel meg, ugyanúgy élvezem az életet mint ahogy a saját lakhelyemen is (kicsit viccesen sok zsebkendőt szoktam mondjuk elcsomagolni, amitől kevesebb ruhám fér be, de mit van mit tenni :D)
2023. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as köszi, tehát attól nem szoktál tartani, hogy totál megfázva téged sem zavar pl városlátogatás
2023. febr. 13. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Én az egyik londoni utamon kinn betegedtem le. Mászkáltam ugyanúgy, mentem színházba, minden, de igencsak rossz közérzettel. (Lázas voltam, fájt a fejem, szóval egy tipikus nátha volt.)

Sokat rontott sajnos az élvezeten, de azért ettől még jól éreztem magam persze.

2023. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 akkor nem mondtál le semmit emiatt?
2023. febr. 13. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, semmit nem mondtam le.
2023. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Angliába mentünk, mikor a repülőn hánytam egyet, másnap meg kezdődött a fosás. Egy hétig voltunk, 5 napig volt hasmnéesem:D

Ennek ellenére jó volt, alig maradtam le programról, mindig sikerült úgy időzítenem a dolgokat.


Aztán Kirgizisztánban egy 3 napos trekkingre (mint utólag kiderült) covidosan mentün. Egyébként is megterhelő volt (egy nap 1200 m felfelé, ráadásul majdnem 4000 m-ig), így meg pláne. Jah, és a trekking előtt páromnak is meg nekem is hasmenése volt (meg kb. mindenkinek a csoportban:DD).


Ja, és napallergiám van. Ha meleg, napos helyre megyünk, a felében általában majdnem levakarom a bőröm. De azért így is imádok utazni:D

Légúti allergiám is van, amit általában egész jól tudok kezelni antihisztaminnal, de egyszer egy Mo-n belüli túrán reggel arra keltem, hogy bucira van dagadva mind a két szemem, tüsszögök, és egybe folyik a taknyom, a nyálam meg a könnyem:D Fantasztikus volt:D

Törökországban meg 2 napig tetőtől-talpig csalánkiütéses lettem, az sem volt kellemes:D

2023. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Covid nektek hogy zajlott le az úton?
2023. febr. 13. 16:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Mint egy megfázás. Fájt a torkunk, köhögtünk, fáradékonyak voltunk, kb. ennyi.
2023. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!