Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is olyan gondolatai...

Másnak is olyan gondolatai támadnak, amikor hosszabb monológot hallgat (1-2percnyi max) valamilyen társaságban, hogy "hallgass már el"?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy bármilyen társaságban vagyok, ha valaki pár mondatnál már hosszabban, és oktalanul részletesen mesél valamit, akkor az már borzasztóan untat, fáraszt. Megutáltam az embereket, vagy csak nincs érdekes személy az életemben, akit szívesen hallgatnék hosszasan?

2023. febr. 14. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem igen. És súlyosbítja a dolgot, hogy amúgy én meg szoktam hosszan beszélni. :(
2023. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Tudod, sok beszédnek sok az alja.
2023. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Belegondolva lehet, hogy mindenki így van ezzel, és egyszerűen csak ügyesen álcázzák, és elhitetik mindenkivel, hogy igazából érdeklődnek irántuk, pedig csak jópofiznak végig...
2023. febr. 14. 21:17
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Engem igen is valóban érdekel a partner, amit észrevettem, hogy nagyon kevesen térnek vissza ehhez a figyelemhez. Inkább ijesztőnek élik meg.
2023. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Én így vagyok vele, és észrevettem, hogy különösen a kellemetlen hangú emberek szeretnek monologizálni.
2023. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Figyu, aki nem a párod/családtagod/legjobb spanod az miért is érdekeljen annyira részletesen?
2023. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Vagy csak kiégeti az emberek agyát a sok különféle modern média.

Lásd: tiktok, modern youtube, stb.


Ha nem vagy hozzászokva, persze hogy jobban feltűnik.

2023. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Az a legjobb mikor beszél beszél és én elgondolkodok valami tök más dolgon, aztán észbe kapok, hogy miről beszél? Gyorsan ki kéne logikázni miről van ép szó mert mindj befejezi. 😂

Nem értem sokszor minek húzni ennyire a dolgot. Lehet én vagyok túl paraszt, hogy nem érdekel annyira de mondja röbidebben egyem meg a zuzáját.

2023. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem vagyok figyelemzavaros hogy két percig másra figyelni fárasszon.
2023. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem, én empatikus vagyok, nem úgy mint ez a sok frusztrált idegbeteg a válaszolók között. Na meg a kérdező.


"egyem meg a zuzáját."

Igen, suttyó vagy, de ezt nem kell ám reklámoznod.

2023. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!