Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is olyan gondolatai...

Másnak is olyan gondolatai támadnak, amikor hosszabb monológot hallgat (1-2percnyi max) valamilyen társaságban, hogy "hallgass már el"?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy bármilyen társaságban vagyok, ha valaki pár mondatnál már hosszabban, és oktalanul részletesen mesél valamit, akkor az már borzasztóan untat, fáraszt. Megutáltam az embereket, vagy csak nincs érdekes személy az életemben, akit szívesen hallgatnék hosszasan?

2023. febr. 14. 20:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

Miért ne reklámozhatnám hisz névtelenül van. 😂

Tudnád mik vannak a fejemben többet nem is beszélgetnél emberekkel.

2023. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Én se tudok sokáig figyelni. Az emberek többsége marha unalmas. Ugyanaz a gondolatmenet, ugyanazok a szokások, a szükségleteik is egyformák, stb, stb, stb... A téma általában politika, azonkívül rengeteg marhaság, aztán a pletyka nagyon megy nekik, tele vannak rosszindulattal és energiavámpírok.
2023. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Sokan hosszan fejezik ki magukat, hátha közben eszükbe is jut valami
2023. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Szerintem így vaktában fogadni mernék rá, hogy legalább annyira empatikus vagyok, mint te, de mivel a munkában igyekszem a maximálisan odafigyelni az emberekre, ezért egyszerüen nincs erőm, energiám, kedvem még utána is az emberek történeteit hallgatni, miközben önmagamra egy szabad percem nem jut. Mikor töltődjek fel? Az ágyban fekve? Ennyi jut? Az " én idő" nem jelent semmit? Folyton csak adjon-adjon az ember magából, de neki mégis ki ad?

(Aztán lehet, hogy csak ezekhez az emberekhez nincs kedvem, mert idegenekkel -akár itt is - szívesen váltok pár szót, de egyébként olyan érzés, mintha a munkában törődnék a rászorulókkal, majd a szabadidőmben is még ugyanúgy jótékonykodjak nonstop)

2023. febr. 14. 23:13
 15/20 A kérdező kommentje:

12- esnek igaza van. Pont ugyanazokat a sablonokat, közhelyeket durrogtatja mindenki. Igazából teljesen mindegy kivel beszélek, mert csak a külső változik, a dumája kb ugyanaz. Azt vettem észre magamon, hogy azok érdekelnek, akik valami teljesen elfogadatlan dolgot tesznek. Pl. Elhív egy közös programra a lány a haverjaival, majd minden előjel nélkül eltűnik, és utána se ír, én meg a haverjaival ott maradtam :D

Ezek után marhára kíváncsi voltam, hogy mégis mi játszódik le a fejében, hogy ez szerinte mennyire volt rendben... :D

2023. febr. 14. 23:17
 16/20 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván unalmasnak talált, mert két percnél tovább kellett rád figyelni.
2023. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16- persze, ezért hívott fel a semmiből, hogy elhívjon oda, mert unalmasnak talált. Én is mindig azokat az embereket hívom el valahová, akiket unalmasnak találok.
2023. febr. 14. 23:38
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát attól függ, hogy miről beszél és milyen az előadásmódja. Hangoskönyveket is szoktam hallgatni, amik kvázi 15 órás monológok, mégis érdekesek (már amelyik).
2023. febr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%
Csak ha hosszab, de fölösleges, nem odaillő dolgokról beszél.
2023. febr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmeset mond vagy esetleg élvezetes stílusban adja elő, akkor nem zavar, még lehet tetszik is a storyzás vagy kifejtés. Főleg ha valóban csak 1-2 perc. Persze a se eleje se vége értelmetlen okoskodást én is utálom, főleg élőben.

Viszont amitől igazán a falnak megyek, azok a pofázós videók interneten! Amikor kéretlenül mindenhova posztolják ezeket a mindenféle egoista trógereket, szerencsére hang nélkül indul már nálam de a nulladik pillanattól csak azt látom hogy jár a pofája folyamat és csak tolja és tolja be nem áll, és a videó hosszán is látom hogy valami negyed és félóra köztiek általában, folyamat az ostoba képét mutatva ahogy jár a pofája... Na nekem ezekből elég már egy pillanat is hogy gyilkos ösztönök támadjanak bennem. Így hang nélkül is, csak a buta, végtelen pofázós arcokat meglátva. És a nagyobb baj, hogy ezek terjednek is mint valami vírus!

2023. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!