Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkozó végi puszi jelenthet...

Summer2 kérdése:

Találkozó végi puszi jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval barátilag, először találkoztunk és a végén oda hajolt puszira amit viszonoztam is
2023. márc. 7. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2023. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első találkozás volt?
2023. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebbe szerintem még semmit nem kell belegondolni. Pontosabban: nem kell túlgondolni. Megpuszilt, az ilyenek pillanatszülte villámcselekedetek, nem hiszem, hogy otthon pontról pontra, lépésről lépésre megkoreografálta volna a veled való találkozás forgatókönyvét.


Szimpi a srác amúgy, kérdező? (1-2-3 ugyanaz vagyok) Lány vagy, ugye?

2023. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, az az igazság hogy nekem nagyon tetszik valójában, sokszor azon kaptam magam hogy a száját bamulom mikor beszél
2023. márc. 7. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Elkoszonest jelent. De egy csavo nemigazan talalkozik lannyal ugy h nem jon be neki szal valszeg o is birna
2023. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt mondanám, hogy a legközelebbi ilyen kétes dolognál kérdezz rá. Nem szerencsés, ha hetekig-hónapokig ringatod magad valamiben, amiről csak te képzeled azt, hogy kölcsönös szerelem, vagy legalábbis szimpátia (abból még lehet szerelem is), miközben egyoldalú rajongás és képzelgés az egész.
2023. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha odahajolt megpuszilni, biztosan tetszel neki.
2023. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Semmit, de ha tali elején csinálja, akkor egyértelmű, hogy eljegyzést fontolgat.


Mindig puszis köszönés van barátoknál nálunk.

2023. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!