Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok!! Mit jelent az ha egy...

Lányok!! Mit jelent az ha egy fiú barátotoknak puszit adtok minden találkozásnál?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátnőm aki ráadásul tetszik is és minden találkozásunkkor puszival köszön ez mit jelent?

2014. júl. 11. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán bejösz neki:) más jelzései is vannak?
2014. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerű kedvesség, egyenrangú barátságot is jelent, közvetlenséget, kedvel téged, de jelentheti azt is, hogy te is tetszel neki. :) Szokott más fiúknak is puszival köszönni? Mert ha te vagy az egyetlen akinek puszit ad találkozáskor, akkor az bizony lehet a tetszés jele is. :)
2014. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok az egyetlen akinek puszival köszön a fiúk közül max némelyiket megöleli és ennyi elég közeli a kapcsolatunk mint állítólagos barátok!Van neki barátja de nincsenek vmi jóba ja és az összes összeveszési és vitáskodási dolgaikat velem beszéli meg de közbe puszikat osztogat és ezt nem tudom hova tenni!
2014. júl. 11. 07:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Bízik benned,ezáltal kedvel is, ez jó jel! A nők többsége bár nyitottnak tűnik, a bizalmat mégsem adja meg könnyen akárkinek. Ha még úgymond csak barátként tekint rád, akkor is elmondhatod magadról hogy elölrébb tesz mint bárki mást. Ez is jó dolog. Szerintem legyél továbbra is olyan vele mint eddig, és a többit az élet majd elhozza... 2es voltam :)
2014. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy bízik bennem mert már 2 éve mindent elmond.De akkor érdemesebb megtartani barátnak vagy próbálkozzak nála.És ha próbálkozok mi van ha elhajt a fenébe?
2014. júl. 11. 08:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhajtani nem fog az biztos.Csak esetleg azt mondja barátok vagyunk.Aztán lehet,hogy vissza vesz majd a közvetlenségböl......Jó esetben örülni fog és jártok:)
2014. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát majd meglátom mit lépek remélem összejön.Köszönöm az őszinte tanácsokat!
2014. júl. 11. 08:38
 8/8 anonim válasza:
Spanyoloknal nagyon sokaknak szokás igy koszonni☺
2016. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!