Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelentsen ez? Kell nagyon...

Mit jelentsen ez? Kell nagyon aggódnom?

Figyelt kérdés
Rám ír messengeren egy nekem idegen, de környékbeli pali és ezt kérdezi, hogy miért van rólad meztelen kép a facebookon? Küld valami face linket, meg nyitom, de nem tölt be. Sose raknék fel meztelen képet facebookra, nem értem honnan szed egy idegen pali ilyeneket, és az a félelmetes ,hogy még face linket is küld ami nem is tölt be. Ne foglalkozzak az üggyel vagy lehet valami valóság alapja ennek? Én nem vagyok vetkőzős csaj. 18 éves lány vagyok.

2023. márc. 15. 11:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Kérd meg, hogy screenshot-olja le neked az oldalt a képpel, mert neked nem tölt be.
2023. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Lépj ki a Facebook-ból!
2023. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
A face nem is enged meztelen fotót felrakni.A pasi csak ismerkedni akar.
2023. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Lehet,hogy csak szivat. Kérdezd meg pár barátodat,hogy ők is látták-e.

Vagy írj vissza a pasinak,hogy nem tölt be a link.

2023. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Kérj screenshotot. Lehet kamu és csak szivat. Meg a facebookra nem lehet meztelen fotókat felrakni.
2023. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vírus is,ugyhogy vigyázz azért,de lehet tényleg csak ismerkedni akar. Bár aki így akar ismerkedni azt én hagynám.
2023. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy idegen küld egy linket, akkor nem megnyitjuk, hanem tiltjuk az illetőt.
2023. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Kérj képernyőfotót,ha nem küld,tiltsd le!
2023. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
RED FLAG az ilyen, mindegy hogy mit akar igazából.. te neked kell nagyon jól tudni, hogy van-e bármi lehetőség arra, hogy rólad meztelen fotó legyen bárhol.. De ugye a facebook ilyet alapból nem tud. Ha soha senkinek nem küldtél vagy csinált rólad ilyen képet akkor szimpla kamu.
2023. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Mint #6 és #7. Ennyi figyelmeztetés után, ami a neten kering manapság, igazán nagy szellemi vakság kell egy ilyen megnyitásához.
2023. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!