Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fel is jelentsem vagy csak...

Fel is jelentsem vagy csak húzzak el azonnal de mi lesz a pénzzel?

Figyelt kérdés

Harmadik napja lakok az albérletbe és arra értem haza a tulaj pasi ott van, rajta az én bugyim és melltartóm van és arra maszturbál. Ezután előttem onnan és barátnőmnél aludtam.

A tulaj hogy rajtakaptam csak röhögött rajta és mondtam neki azonnal eljövök azt mondta nyugodtan de bukom a kauciót meg az első havi lakbért

Mit tennétek?


2022. szept. 21. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Feljelentes, egyertelmuen.
2022. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Sok vidám percet fog szerezni a hatóságoknak, ha ebből ügyet csinálsz, az tuti.
2022. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha az én csajom lennél,odamennék 1 kidobó ismerősömmel és kidobnám az ablakon ezt a perverz foszert
2022. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

1. Közjegyzővel hitelesítve lett az albérleti szerződés?

2. Mit tartalmaz a szerződés arra vonatkozóan, hogy hányszor jöhet be a főbérlő a lakásba?

2022. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Pénteken szoktak trollkodni...

Jó hamar eltelt ez a hét is.

2022. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kameraval jarj a lakasba es akkor is menjen a kamera rejtve,ha nem vagy ott.
2022. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rendorsegi feljelenteshezvkell a kamerafelvetel bizonyiteknak!!!
2022. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zárd a szobád. Ha nincs zár, akkor szerelj fel egyet. Ha pampog, akkor simán feljelented a NAV-nál, gondolom, szerződés nem készült, vagy ha készült, támadható.

Rejtett kamera se rossz ötlet, de a közhiedelemmel ellentétben rohadt könnyű kiszúrni, ha ott van. Ami jobban működik: mondj le a kaucióról, húzz ki 1-2 hónapot a barátnődnél, amíg nem tudsz kivenni egy új lakást, és névvel, arccal szégyenítsd meg a neten minél több ember előtt, minden egyes albérletes csoportba rakd be, hogy mi történt, hogy más ne sétálhasson bele ebbe a csapdába. Valószínűleg nem te vagy az első, akinek benyeli a kaucióját, mert ugyan ki maradna ezután ott? És az emberek inkább benyelik, mert szégyenlik, pedig ez nem a te szégyened, hanem az övé.

Jelentsen fel nyugodtan becsületsértésért, kit izgat? Úgyse fogja megtenni, ha egy aberrált perverz fasz, aki a zaklatáson túl még a kaucióval is behúz, akkor neki van igazán vesztenivalója.


Ja, egy életre jegyezd meg, hogy tulajjal egy lakásba nem költözünk, de még úgy se, ha a szomszéd utcában lakik. Mindig alsóbbrendű polgár leszel a saját otthonodban, ha a tulajjal laksz.

2022. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!