Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Póráz nélküli kutyatámadáskor...

Póráz nélküli kutyatámadáskor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos az elmúlt években kétszer is történt olyan, hogy arrogáns nemtörődöm "gazdi" póráz nélkül sétáltatja az alapból neveletlen és agresszív kutyáját, amiknek valamiért nem tetszik, hogy közterületen más is sétál ott ahol ők és morogni kezdenek, emg sokszor támadnak. Kétszer megkapták a lábamat. Most is fáj a helye.


Sajnos a "gazdik" valami más emberek, nekik a kutya a fontos nem a kár amit okoznak. Volt eset, amikor a kutya megkapta valakinek a lábát, az megrúgta a kutyát, erre a "gazdi" fel volt háborodva, hogy mit rugdossa. Mintha nem harapta volna meg előtte.


Mit lehet ilyenkor tenni? Egyszerűen nem merek már kimenni, egyre több a póráz nélküli, akik ugranak és harapnak.


2023. márc. 19. 09:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Paprika spray, meg egy kis mora mindig van nálam.
2023. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor teljesen ártatlanul, nem kihívó stílusban, ill. ruházatban kocogtam, mire egy vicces kedvű kutya tulajdonos szó szerint rám uszította a "kutyáját". -Azért az idézőjel, mert egy 20 centi mar magasságú elemes patkányról van szó, amelyben éppen a séta előtt cserélt elemet... :)

Nos! Én megfogadtam, hogy amennyiben ez még egyszer elő fog fordulni, - és nekem jön, - akkor akkorát fogok belerúgni - önvédelemből - ebbe a patkányba, hogy ott áshatja el a gazdája a legközelebbi fa tövében, - ha egyáltalán visszatér a Föld légkörébe.

Az ilyen gyökerek nem értenek másból!

Gondolkodtam azon is, hogy veszek valami spray-t, - amit figyelmeztetés nélkül fogok is használni, ha a gazdája nem képes uralni a kutyáját!

-Ő barátkozik, - én is fogok!

2023. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Legyen nálad spry (akár festék spry +öngyújtó), tőr, és ha megharapod a kutyát azért se fog beperelni senki.
2023. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!