Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt az ok, amiért leíratko...

Mi volt az ok, amiért leíratkoztál a Facebook-ról?

Figyelt kérdés
Kérdés azoknak szók, akik leíratkoztak a Facebook-ról :-)
2023. márc. 25. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem szeretem az embereket.
2023. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Volt a Facebookon egy-ket furcsa incidensem, amely hekkelesnek latszott, es mivel nekem nagyon nagy szuksegem van a szamitogepemre a munkamhoz, nem akartam kockazatot vallalni. Amugy is azt tapasztaltam, hogy rengeteg ido megy el azzal, ha az ember rendszeresen ir kommenteket, es konnyen kialakul egyfajta fuggoseg.
2023. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ültem a gép előtt, és megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy mi a faxnak nézegetem én más emberek képeit/történeteit csupa jelentéktelen dolgokról? De tényleg. És nem hiányzik.
2023. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Annyi minden mást lehet csinálni, ami produktívabb és hozzád is tesz. Már halvány emlékem van csak arról, hogy milyen volt a Facebook előtt: több sorozat, rajzoltam, többet olvastam, írtam... Aztán jött a Facebook és bumm. Kb annyi volt a napom. Mondanom sem kell, melyik a jobb élet:D
2023. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
6 éve nincs,és megváltozott az életem
2023. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, de ritkan hasznalom. Marketplace, meg 1-2 csoport hasznos tud lenni (pl melokereses, hobbi)
2023. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Mert megszállták az idősebb generációk. Számomra addig volt szórakoztató, amíg meg nem jelent rajta a szüleim generációja, illetve a nyugdíjasok, akik szétshitpostolják a hírfolyamom;

illetve, ha már hírfolyam, nem tudom, mit műveltek vele egy kb egy éve, de nagyjából minden második normál poszt után kapok 1-2 hirdetést, amivel semmi baj nem lenne, csak akkor lenne érdekes, vagy releváns, mit tudom én, dobjon be olyat, amire korábban rákerestem, nem random oldalakat, amiket nem is követek és semmi érdeklődést nem mutatok irántuk. Angol nyelvű képregényeket, meg receptvideókat szokott ajánlani, egyik iránt se mutattam soha érdeklődést.

Illetve pár hónapja kaptam idegbajt attól, hogy nincs olyan, hogy elegem van az emberekből, nincs olyan, hogy akkor most hazamegyek és magamra csapom az ajtót, vagy kimegyek kempingezni és senki ne szóljon hozzám, mert jön a huszadik kolléga, és írja a kisregényt. Majd az ujjabbat. Majd az újabbat, amiben látványosan megsértődik, hogy nem válaszoltam az előzőekre, holott alig telt el pár óra. Elegem lett, letöröltem az egész garnitúrát a telefonomról, annak a pár közeli barátnak leírtam, hogy ezt fogom tenni, a számom nekik úgyis megvan, azóta csak viberen és whatsappon vagyok hajlandó kommunikálni azokkal, akiket én választok. Nincs olyan, hogy valaki random rámír, hiszen csak annak adom meg a számom, akitől szeretnék üzeneteket kapni.

2023. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél az a szint, hogy naphosszat görgeti maga előtt a vég nélküli idétlenséget, okoskodást, rongyrázást, arroganciát.

Köszönöm, tökéletesen érzem magam e nélkül a szarfolyam nélkül is!

2023. márc. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tele volt a bucim azzal is, amilyen agresszívan erőlteti minden orgánum a használatát! Nincs fütyikönyved! Nem is vagy ember!

Dehhhhhhogy is nem! :D

2023. márc. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a felhasználóm megvan, mert benne vagyok sulis és munkás csoportokban, de meg sem tudom mondani, mikor használtam utoljára. Ha jön egy értesítés, akkor megnézem, de csak úgy görgetni, hogy teljen az idő, nem szoktam. Engem baromira zavart, hogy tele van reklámmal. Gyakorlatilag 10 posztból max. három volt az, ami a tényleges ismerősök vagy követett oldalak posztja volt, a többi mind reklám meg ajánlott tartalom. Csak 23 vagyok, de már most rájöttem, hogy ehhez túl rövid az élet :D
2023. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!