Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Facebook oldalama...

Hogy lehet a Facebook oldalamat lehetőleg nyom nélkül eltüntetni, minha nem is létezett volna?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy volt már ilyen kérdés, de most hirtelen nem találok ilyesmit.

Az sem baj, ha csak "befagyasztódik" (nem ismerem a pontos kifejezést, elnézést!), de mindenképpen látsszon, hogy a továbbiakban nem működőképes, vagyis hogy "leiratkoztam".

Ha lehet, egyszerű szavakkal magyarázátok el, nem vagyok túl jó az informatika és a technológia terén.

Ez nyilván a kérdésemből is látszik. :D

Segítségeteket előre is köszönöm!



2016. nov. 1. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölts el ugyanannyi időt a beállításokban fészen, mint amennyit a kérdés megírásával töltöttél. Hidd el, a facebook kifejezetten azon emberek milliárdjaihoz szól, akik nem túl jók az informatika és a technológia terén!
2016. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Egyszerűen törlöd magadat.

De utána ne nézegesd naponta kétszer, mert "törlődik a törlés".

2016. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, "leiratkoztam" (désabonné) a Facebookról, azaz oda kattintottam, ahol azt írja, hogy nem kérek több értesítést.

De nem hiszem, hogy ezzel el is tűntem, még akkor sem, ha mindenhonnan kitöröltem az E-mail címemet és a jelszómat.

Most már az idők végeztéig ott maradok, ha akarok, ha nem, akkor is, ha soha többet nem megyek az oldalra?

2016. nov. 1. 20:34
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Nem leiratkozni kell, hanem a profilodat törölni!

Egyébként csak tanácsként, ha máskor is van hasonló problémád: mint annyi mindenben, ebben is segít a Google. Ha beírod mondjuk, hogy "facebook törlés", (persze idézőjelek nélkül)az első találat ez:

[link]

2016. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!