Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem úgy, hogy a társadalomnak csak azok a hétköznapi emberek fontosak, akiknek gyereke van?

Figyelt kérdés

Azok, akik semmiben sem különösebben kiemelkedők (én is ilyen vagyok), mintha csak akkor lennénk fontosak más embereknek, ha van legalább egy gyerekük.

Tudom, hogy társadalmi nyomás hatására nem szabad gyereket vállalni. Amúgy is alkalmatlan lennék a gyereknevelésre.

Mit kellene letenni az asztalra ahhoz, hogy egyenrangúként kezeljenek olyannal, akinek van gyereke?



2023. ápr. 8. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ott sem az előnyökért szaporodó bolondok a fontosak - a hiedelmeddel ellentétben, - hanem csak a leendő adófizetők és a szülők fogyasztása.

Az embereket az egyszerű emberként elérhetetlen céljaikon keresztül manipulálják. Ennyi!

2023. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jureka az Incel válasza:
51%

Az, hogy a társadalom hogyan értékeli és kezeli a gyereket nevelő szülőket, a kultúrától és a társadalomtól függ. Azonban fontos megérteni, hogy minden ember értékes és fontos, függetlenül attól, hogy van-e gyereke vagy sem.


Ha úgy érzed, hogy azért, mert gyereketlen vagy, nem kapod meg az elismerést és a figyelmet, amit megérdemelsz, akkor fontos, hogy felismerd az értékedet önmagadban. Az értéked nem attól függ, hogy van-e gyereked, hanem attól, hogy ki vagy, és mit adhatsz a világnak.


Tudatosan keress olyan közösséget, ahol az emberek elfogadják, támogatják és tiszteletben tartják egymást, függetlenül attól, hogy van-e gyerekük vagy sem. Társulj olyan emberekkel, akik értékelik az értékeidet és elismerik az erőfeszítéseidet.


Ezenkívül fontos, hogy támogasd azokat az embereket, akiknek gyereke van, mert a szülőknek is szükségük van segítségre és támogatásra. Ha segítesz és támogatsz másokat, akkor az segít abban, hogy te is jobban érezd magad, mert tudod, hogy pozitív hatást gyakorolsz mások életére.


Ne feledd, minden ember értékes és fontos, függetlenül attól, hogy van-e gyereke vagy sem. Az értéked azon múlik, hogy ki vagy, és hogy mit teszel a világért.

2023. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Ne foglalkozz vele, mert ha "mellre szívod" mások ilyen típusú rosszallását, kiderülhet, hogy több halmaznak is tagja vagy.

Pl. vannak, akik szerint gond, ha nincs diplomád, jogosítványod, nyelvvizsgád, okostelefonod, sarokcsiszoló géped, vagy söröd a hűtőben.

2023. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
kezdésnek meg kell szabadulnod a megfelelési kényszeredtől.. sokkal egyszerűbb lesz az életed.
2023. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szarzsákokért, akik csak azt számolgatják, mennyi hasznot hajtasz és annak függvényében tartanak valakinek, ezek kedvéért akarsz fontos lenni?? Tényleg megéri?

Engem nem érdekel, hogy az ilyen haszonlesők elfogadnak e. Nem akarok olyannak fontos lenni, aki teljesítményben méri az ember értékét.

2023. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, jelenleg erőteljesen megyünk a visszafelé a középkorba ilyen téren (kinek mit intézett a kormánya, ugye). Magadban kell lejátszani, hogy te hogyan is vagy hasznos tagja a társadalomnak. Olyan vitába meg nem szabad belemenni, és kerülni kell az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy az "A" teljesítmény, ha valaki halomra elli magát csak.
2023. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van gyerekem de továbbra is elveszettnek érzem magam a világban szóval az elméleted finoman szólva is hibás.
2023. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

"Azok, akik semmiben sem különösebben kiemelkedők (én is ilyen vagyok), mintha csak akkor lennénk fontosak más embereknek, ha van legalább egy gyerekük."


Nyugi,akkor sem leszel nekik fontosabb:)

2023. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!