Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha jóléti társadalom lennénk,...

Ha jóléti társadalom lennénk, mennyi időbe telne míg hétköznapivá válna hogy fekete magyar állampolgár és magyar kapcsolata? Keresnéd a társaságukat?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok hogy nyugaton sem mindenki foglalkozik velük, mert idegen számukra a bőrszín.

Amerikában bár átjárnak egymáshoz a legjobb barátok, iskolatársak, de hogy átmegy-e szerelembe a dolog? Azt nem tudom.


2021. okt. 15. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Passz ez az egyén dolga nem kéne beleszólni ideológiailag
2021. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De engem érdekel, mert én futnék egy-két csaj után, viszont a többség úgyis azt mondja cigányok mellé nem kéne már senki...
2021. okt. 15. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a "jóléti" társadalom függvénye.
2021. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valahol ez is számít, hisz miért nincs annyi fekete nálunk mint Angliában, Franciában, Olaszoknál is azért, illetve spanyoloknál.
2021. okt. 15. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szeretem a sötétebb bőrű lányokat, szóval nálam előny, persze ha e mellet jól néz ki :'D
2021. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

A különféle emberi rasszok a történelem kezdete óta elkülönülnek egymástól. Egy két kivételtől eltekintve minden népcsoport a saját rasszán belül házasodott. Mondom, néhány kivétel volt is, lesz is, de jellemzően nem keverdtek egymással, kölcsönösen lenézték egymást. Már annyi elég volt, hogy más törzsbe tartozzon, másban higyjen és már nem keverdtek. Ez a történelem kezdetétől így van, bár nem szokták hangsúlyozni.

Szerintem hiú ábránd arról álmodozni, hogy ez majd megváltozik néhány liberális, vagy nem tudom milyen eszme hatására. Ilyenek az emberek, a génjeikbe van kódolva a másik utálata, ha az más mint ő.

Nyugodtan le lehet pontozni😄

2021. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha a cigányok integrációja végre sikeres lenne pl. senkit nem érdekelne, hogy ki jár velük. Nem lenne amnyi előítélet.


A fekete, értsd néger nőkkel férfiakkal most se foglalkozik senki.

2021. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

7. Azért cigókból már van párszáz fél meg negyedvér, meg ugye ahol normálisat ismernek ott elfogadóbbak, nyilván a a kéregető, rossz indulatú senkinek nem kell, akár fehér akár más.

Persze az embert általában így nevelik, így orientálják, ezt látja, ezt fogadják el, az arab világban például az első unokatesóval lévő házasság a támogatott, ami tényleg nem épp a legegészségesebb.

2021. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!