Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok vissza,...?

Mit szólnátok vissza,...?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok vissza, ha mondjuk valaki idegesítésből(nem olyan válaszra várok, hogy ne foglalkozz vele...)beszólna, hogy "senki se kérdezett".Mit mondanátok de természetesen sz ilyesmit leszámítva hogy pl.:"és téged"...Ja és olyasmikat szeretnék válaszként kapni amire már nehéz vissza szólni, viszont még se nagyon bunkó.

2023. ápr. 11. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szituációfüggő. Lehet, hogy simán ignorálnám vagy hosszan kifejteném, hogy miért éreztem égető szükségét annak, hogy kifejezzem az álláspontomat az adott témában. Egy ilyen típusú primitív beszólásra sokszor pont az a legjobb védekezés, ha megmaradunk intelligensnek és higgadtnak.
2023. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha van reflexem(ami nincs.általában megnémulok), de ga van, ilyen esetekben blöffölök. Úgy tennék mintha épp a spanyolviasz megoldása lenne nálam, amit akkor ezek után már nem tudhatnak meg, magammal viszem a sírba is, nem fogják tudni belőlem már kiszedni, és csak mosolyognék azon amiken szerencsétlenul témáznak.
2023. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Jé, tényleg senki nem kérdezett. De azért nem baj ugye, hogy válaszoltam!?
2023. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Iiiigen? Akkor b meg :D
2023. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Néhány tett többet mond minden szónál. :D
2023. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Én inkább hallgatok ilyenkor. Más dolgába ilyen jelleggel csak akkor szoktam szólni, ha tudok segíteni és rossz nézni, hogy szerencsétlenkednek. Ha kapok egy ilyet akkor hallgatok. Nem velem basztak ki. Szívjanak órákig az adott dologgal, ahelyett, hogy 1 perc alatt meglenne. Volt is már ilyenre példa. Utána meg ha rájönnek, hogy csak jó lett volna, ha segítek és kérdeznek, akkor meg annyit mondok rá, hogy passz.

Tényleg ez a beszólnak, visszaszólok nem a legjobb dolog. Semmi értelme. Ha valakinek segítenél vagy valami, de bunkóskodik, hát jól kiszúrt veled.... Legközelebb inkább hallgatsz és nevetsz magadban.

2023. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. Majd mikor jönne segítséget kérni, akkor közölném vele, hogy "engem senki nem kérdezett, most se kérdezgess akkor"
2023. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
"húgod gyakran szokott"
2023. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"senki se kérdezett" --> ilyet leginkább akkor kapsz, ha belekotyogsz mások beszélgetésébe. Ilyenkor nem visszaszólni kell, hanem azt kell megtanulni, hogy nem szokás csakúgy minden szó nélkül mindenbe belekotkodálni.
2023. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyiladozó ez a tavasz...

Nekem is voltak ilyen ismerőseim, akik ezzel szívatták az embert. Hogy bármit mondott rávágták, hogy "fogd már be a szád". Ez hasonló a kérdésben szereplő helyzethez. A bunkó ember viselkedik így.

2023. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!