Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Társasági életben akik központ...

Társasági életben akik központi emberek, ők ezt proaktívan vagy passzívan érik el?

Figyelt kérdés

Azok az emberek akik a baráti körökben, társasági életben központi emberei, akikre mindenki figyel, mindenki beszél, ezt ezek az emberek úgy érik el, hogy proaktívan mindig mindenkivel offline, online kapcsolatban vannak, beszélnek, programokat szerveznek, összehozzák az embereket, inkább ők érdeklődnek a többi ember iránt, kérdeznek...VAGY


igazából teljesen passzívak, nem foglalkoznak a többi emberrel, nem szólnak hozzájuk, nem érdeklődnek az emberek iránt, nem kérdeznek tőlük, de ennek ellenére van egy megmagyarázhtatatlan kisugárzásuk amiért mindenki a közelükben akar lenni és beszélni velük és a többi ember csak miattuk szervez bulikat.



2023. ápr. 16. 11:11
A kérdező szavazást indított:
proaktívak
passzívak
egyéb, írd le
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindig passzívak.
2023. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

# 1


de a sörrel a kezükben a sarokban álldogálló rocker srácok is passzívak mégsem a társaság középpontjai

2023. ápr. 16. 11:22
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezek az emberek mind extrovertáltak, azok nehezen ülnek meg a sggükön, így biztosan nem passzívak vagy nem teljesen. Ha meg kialakult körülötte egy társaság utána lehet hogy nem kell annyira kezdeményezőnek lennie, mert mások is keresik a társaságát.
2023. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Passzívak. A természetükből adódik, hogy őt keresik. Nincs szüksége, hogy ő menjen a társaságért.
2023. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ilyen is is.

2 példát tudok felhozni.

Én is társaság középpontja vagyok.

Eléggé közvetlen vagyok, jó a humorom, ha találkozom a barátaimmal nagyon szeretek pörögni, programozni, mindenkit felrázok az optimista személyiségemmel. Viszont, nagyon igénylem az egyedüllétet is, más emberek felé csak akkor nyitok ha valaki nagyon szimpatikus, egyébként nem .

10ből 9xer mindig a társaság keres engem. Én magamtól nagyon ritkán írok rájuk vagy keresem őket, mert tök jól elvagyok egyedül is.

Mindig ők azok akik keresnek szinte.

Illetve van egy ismerősöm, ő is nagyon központi személyiség. Mindenkivel beszélget, mindenkivel ismerkedik , mindenkit leszólít, nagyon nyitott, nem szeret egyedül lenni soha.

Na ő mindenkit hív, mindenkinek ír, mindenkit át hív magához szinte minden nap. Ezért ő lett a " központ " ahova mindig mindenki megy,.mindenki programokat szervez vele.

2023. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4-nél a pont.
2023. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 4

# 6


de ez önmagában hogy passzív és meg sem szólal valaki, önmagában csak annyira elég hogy senki nem fog hozzádszólni és egyedül leszel.


Ez szerint akkor minden társaság középpontjának a magányos, otthon ülő geek lenne. De még sem az.


Szóval itt valami nem stimmel ebben a magyarázatban. Nem logikus.


A recept szerintetek: egyedül egy ismeretlen bemegy egy klubba és sörrel a kezében leül a sarokba és ezzel hirtelen ő lesz a társaság középpontja.


Ezt elmagyaráznátok hogyan történik?

2023. ápr. 16. 12:28
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Miert ne lenne logikus? Az otthonulo geek unalmasnak tunik, ha elhivjak, akkor is csak ott ul csendben. A masikrol meg tudjak, hogy ha elhivjak, akkor jo arc, szorakoztato, vicces, stb. Ennyi a kulonbseg. Ehhez nem kell, hogy te allandoan nyomulj mindenkire.
2023. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#2 És akkor mit vársz, menjenek oda hozzád?
2023. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondj fontos történelmi tényeket, amiket kihagytak az oktatásból!


https://www.youtube.com/watch?v=bHGaCiYCznw&t=6s

2023. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!