Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fontos, szükséges, vagy...

Fontos, szükséges, vagy romboló, ha van egy központi személy az életetekben?

Figyelt kérdés

Nektek van ilyen? Vagy senki se igazán fontos?

Fontos: mondjuk úgy, mivel muszáj megmagyaráznom, különben mindenkinek mást jelent, szóval fontos, aki ha nem lenne, nagyon megéreznétek a hiányát?

Jobb tartózkodni az ilyentől? Legjobb, ha a legközelebbi emberhez is csak lazán kapcsolódunk?



2022. aug. 16. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni.
2022. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a "fontos" ember személyiségétől függ. Szerintem nem jó, ha senkihez sem kötődsz igazán, de a kötődésnek mindig megvan a maga veszélye.
2022. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Embere és helyzete válogatja.
2022. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fontos emberek a környezetemben, akikhez közel állok, akiknek nagyon megérezném a hiányát. De pont ők teszik szebbé is az életem.

Nyilván nagyon hiányoznának, ha bármi okból elveszíteném őket, de felnőtt ember vagyok, mentálisan egészséges, így fel tudom dolgozni azt is, ha valami rossz történik.

Szerintem hülyeség azért nem közel kerülni senkihez sem, mert mi lesz majd, ha nem lesznek már.

2022. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akinek van egy legfontosabb ember, az ki, illetve min méritek le, miből tudjátok, hogy ő a legfontosabb? Vele beszélgettek a legtöbbet? Együtt éltek? A gondolataitok nagy részét ő tölti ki? Alá-vagy fölérendeltjei vagytok? Gondoskodtok róla? Vele van a legtöbb közös élmény? Őt ismeritek az életben a legrégebb óta? Ő tudja a legtöbb mindent rólatok, ő ismer a legjobban? Vele köt össze a legtöbb anyagi, tárgyi dolog? Mitől lesz valaki a legfontosabb?
2022. aug. 16. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legfontosabb a férjem és az anyukám.

Ezen kívül van néhány jó barátom, és néhány közeli családtag, akikkel nagyon jóban vagyunk.

Mindannyian részei az életemnek, nyilván a férjem leginkább, mert vele élek együtt.

Nagyon jó, hogy vannak nekem, de nem vagyok függő senkitől sem.

2022. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fontos

Csak miatta járok be dolgozni hogy lássam minden nap

2022. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ez a három így együtt.
2022. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt hiszem azok az igazán fontos emberek az életemben, akik inspirálnak a személyükkel. Nekik nagyon meg lehet érezni a hiányukat, hiszen hirtelen a padlóra kerül a motivációd, ha már nincsenek. Nem kell ehhez semmit tenniük, a személyük maga teszi ezt a hatást. Valamiféle belső tüzet gyújtanak beléd (és itt nem a szerelemről beszélek).

Hogy inspirálni kik tudnak? Azt hiszem, ahhoz nagy lelki hasonlóség kell, sőt, általában véve azok, akikben meglátok valami magasabbrendűséget, valami olyat, amitől példaképpé is válik az illető bizonyos szempontból. Huszas éveim elején ezt a választ adnám a kérdésre. De biztos vagyok benne, hogy később ez változni fog.

2022. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szektás majom, nem rosszakaró, akkor jó, ha van.
2022. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!