Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan köszönjek ilyen helyzet...

Hogyan köszönjek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha például iskolában vagyok, és egyszerre jön felém két tanár, azok közül az egyik nő, másik férfi, akkor így hogyan köszönjek?


Másik példa a barátomnál történt. Apjával tegeződni szoktam, anyukájával nem. Múltkor pedig egyszerre érték haza és szálltak ki az autóból. Apjának mindig sziát, anyjának pedig csókolomot köszönök. De ebben a helyzetben nem is tudom hogyan köszönhetnék.

Mert a csókolom, szia elég hülyén hangzik így együtt



2023. ápr. 18. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A napszaknak megfelelő defaulttal mi a bajod?
2023. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Ha például iskolában vagyok, és egyszerre jön felém két tanár, azok közül az egyik nő, másik férfi, akkor így hogyan köszönjek? "

Mi a gond? Jó napot/ jó reggelt és annyi. Természetesen csak egyszer. Nem kell külön köszönni mindegyiknek.

2023. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!