Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 50 éves nő vagyok! Hol...

50 éves nő vagyok! Hol ismerkedjek? Ti hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 20:03
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Mindegy hol ismerkedsz,csak ismerkedj.Neten is lehet én is a párommal ott jöttem össze.Fent voltam egy rakás ismerkedős oldalon,végül az ingyenes facebookos oldalon jöttünk össze.Lesz sok mellényúlás az biztos ,de ki kell válogatni a kavics közül a gyémántot.Ja és ne légy szívbajos ,csak őszintén,nagy elvárások nélkül.Ha nem lesz több a szexnél ,az sem baj,rögtön tudni fogod hogy passzoltok-e.Túl kell lenni a kezdeti szerencsétlenkedésen.F 47
2023. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Én pár hónapja tettem fel itt egy kérdést, valami hasonló témában. Azóta rendesen körbejártam a kérdést. Rájöttem, hogy a hölgyek - akár ötven felett is! - a herceget várják fehér lovon. A férfiak pedig az ideális szeretőt keresik. A kor haladtávak, méginkább nem szeretne lejjebb adni senki, pedig a saját adottságok csak romlanak. Szóval, reális elvárások mellett, bármely társkereső portál (én javaslom a randivonal.hu oldalt) megfelel. Az előttem szólóhoz hasonlóan én is azt javaslom, hogy inkább kockáztass be egy laza szex kapcsolatot, amennyiben az sikeres lesz, van esély a fejlődésre. Ha az nem jön be, akkor már kiderült, hogy nincs mit fejleszteni. Még egy tanács: ha tényleg társat keresel, ne add fel az első (második, harmadik...) kudarc után! Valaki tuti, hogy téged is keres!
2023. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12

"Rájöttem, hogy a hölgyek - akár ötven felett is! - a herceget várják fehér lovon. A férfiak pedig az ideális szeretőt keresik."



Ebben teljesen igazad van, mert sajnos én is ezt tapasztaltam, tapasztalom.


Akkor ha jól értelek, szexeljek mindenkivel akivel megismerkedem, és reménykedjek, hátha idővel kialakul tartossabb kapcsolat?

2023. máj. 15. 20:22
 14/18 anonim ***** válasza:
Huhh, de durva. Én szívesen bevállalnék szexre egy 50 éves plusz hölgyet. Én harminc éves férfi vagyok. De azt hiszem velem nem járnál jól, mert pár nap, és külföldre utazom. Pontosan kilenc nap múlva… Aztán meg ki tudja mikor jöbök megint. Talán három hónap múlva. Minden esetre érdekes egy gondolat.
2023. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
#14 Nagyon elkaptad a dolog lényegét... Képzeld el, ha majd egyszer te is érzelmi és párkapcsolati gondokkal küzdesz és valaki felajánlja neked, hogy inkább egyél csípős kolbászt!
2023. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15:)))
2023. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Esetleg tudja valaki, hogy az első kérdésemre miért csak a harmincas korosztály írt rám?


Hol vannak az ötvenes férfiak?

2023. máj. 19. 05:06
 18/18 anonim válasza:
Az ötvenes férfiak kb. 31%-a békés (vagy békésnek vélt) családi életet él. 49%-a elhízott, eltespedt és jóesetben megtűri otthon az asszony. Rosszabb esetben tett egy próbát a fiatal kolléganőjével és lapátra, majd utcára került. 12% már elhatározta, hogy keres valakit maga mellé, de lusta elkezdeni a keresgélést. Természetesen az igényei, elvárásai jóval meghaladják képességeit és körülményeit. Nagyjából 8% folyamatosan keres partnert és karban is tartja magát, de ágról - ágra vándorol. Tartós kapcsolatra nem hajlandó, viszont vidáman éli megmaradt éveit :)
2023. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!