Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 50 èves fèrfi találhat mèg...

50 èves fèrfi találhat mèg olyan nőt, aki gyereket akar?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 08:46
1 2
 1/12 anonim válasza:

Igen.

F.

2022. máj. 22. 08:49
 2/12 anonim válasza:

Persze hogy találhat.Van sok 30-on túli nő aki nem találta meg a megfelelő férfit vagy a munkája fontosabb volt most meg gyerekre vágyik már de ez attól is függ hogy milyen az az 50 éves pasi.

Nem magamra utalok nehogy írjon nekem bárki is:D

2022. máj. 22. 08:57
 3/12 anonim válasza:
Hát létezik ilyen, de ne vedd készpénznek, hogy sikerülni fog.
2022. máj. 22. 09:20
 4/12 anonim válasza:

Biztosan, de azért vedd figyelembe, hogy kapuzárási pánikból nem érdemes gyereket vállalni. Szóval ha horogra is akad egy késő harmincas nő, aki már nagyon akar gyereket, az még mindig nem jelenti azt, hogy tényleg összeilletek, és képesek vagytok igazi családdá válni. Mert hiába akartok mindketten gyereket, ha neki nem lesz jó veletek, pl. ha elváltok, vagy csak a gyerek tartja össze a dolgot.


De ezeket biztosan te is átgondoltad már. :)

2022. máj. 22. 09:38
 5/12 anonim válasza:
Találhat. De miért csak most ébredt fel vajon?
2022. máj. 22. 10:41
 6/12 anonim válasza:

A mai nőknél a gyermekvállalás csak egy sokadik szempont az önmegvalósításuk rögös útján. Sokkal inkább vágynak a sok pénzre és az azzal járó luxus életvitelre. A gyerek jóval hátrébb kullog az elérendő női célok sorában. Legtöbben a gyermeküket is csak az önző és nagyratörő vágyaik kielégítésének egyik eszközeként használják. Ekkor szoktak azzal támadni az épp aktuális partnerükre, hogy "hát hogy-hogy nem tudsz engem jobban szeretni, hiszen még gyereket is szültem NEKED(!)". Azt hazudják, hogy csak neked szülik, meg hogy ők mennyire önzetlenek és önfeláldozóak, miközben valójában a kihordott gyermek csak egy újabb kéznél lévő fegyver a játszmaháborújaikhoz.

(Konklúzió: Ha ma egy férfi gyereket szeretne, akkor előtte érdemes jól meggazdagodnia, hogy a kiválasztottja egyáltalán hajlandó legyen azt megtenni, amiért leszületett a Földre. Egyébként egy luxusba való "belehuppanáshoz" bármilyen korú férfi megteszi nekik, nincs ok az aggodalomra.

Egyre több nő fél is gyereket vállalni, mondjuk nem alaptalanul, lásd magyar állami egészségügy állapota, otthonról kapott szülői minták, a társadalom és a munkaerőpiac viszonyulása a kisgyermekes munkavállalókhoz, stb. stb.)

Legutóbbi szitu: tizenéves gyereklány, még szinte semmihez sem ért (Kenyeret sütni? Ugyanmár!) és full komlyan előállt, hogy nyaralni, utazni az országhatárokon belül uncsi. Hová kellene menni? Párizs. Meg fél és egymilliós okosóra kell, mert már ilyennel járnak az osztálytársak.

2022. máj. 22. 10:48
 7/12 anonim válasza:
Végülis sokan szülnek 40 körül vagy afelett is. Egy 30-as nem feltétlenül egy 50-essel szeretne párkapcsolatot és gyereket. De egy 40-esnél el tudom képzelni, hogy lenne esélyed.
2022. máj. 22. 12:06
 8/12 anonim válasza:
Szerintem elég kevés az esélye, nem akarlak elkeseríteni, de én 25 éves gyerektelen nőként azt gondolom a többség nem egy "öregedő" 50-essel akar családot aki lehet, hogy meg sem éri a gyereke felnőtt korát. A 40+-os nők meg már lassan ott vannak a menopauzánál, plusz általában ha egy ilyen korú nőnek még nincs gyereke akkor nem is akar...
2022. máj. 22. 13:18
 9/12 anonim válasza:
Van 50-es ismerősösöm, eddig még nem jött neki össze olyan kapcsolat, amiből gyermeke született volna, pedig nagyon szeretne. Fiatalabb, bő harmincas hölgyeket keres évek óta, de semmi.
2022. máj. 22. 16:24
 10/12 anonim válasza:
Ha kellően jól tartja magát, akkor lehet rá esély.
2022. máj. 22. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!