Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha idegbeteg...

Mit tegyek ha idegbeteg vagyok mert nem kapcsol be a wifi a telefonom? Mobilnetem meg nincs. Egyre rosszabbul vagyok, síró görcsök jönnek rám. Gépen se tudok belépni a facebookba.

Figyelt kérdés

Sürgősen beszélnem kéne pár emberrel akivel élőben most nem tudok. Ha nem lépek fel messengerre azt hiszik,hogy valami bajom történt, vagy már nem akarok velük beszélni. Mit tegyek? Nagyon fontosak azok az emberek!

Reggel 7-kor tudtam utoljára facebookozni. Anyám telefonján se tudok belépni a facebookba, itt a gépen se mert nem fogadja el az email címem pedig mindig ez volt az email címem nem értem miért nem fogadja el.

Mit csináljak úgy érzem bele fogok halni!



2023. máj. 3. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel őket
2023. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nincs pénz a telefonomon ráadásul nem is tudom a legtöbbjük számát akiét meg tudom nem lehet nagyon mobilon elérni csak messen.
2023. máj. 3. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a kérdést hogy írtad ki?
2023. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Laptopon mondom nem tudok belépni a facebookba. Csak gyakorizni tudok mert automatikusan linkre kattintva bedob a gyakorira a laptop.
2023. máj. 3. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne faszbukozzál, irjál imélt.
2023. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
email címüket sem tudom sajnos.
2023. máj. 3. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél orvosi segítséget a kütyü függőségedről való leszokáshoz.
2023. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de kicsit sem szimpatikus ez a faszbukfüggés. Nevetséges, hogy email cimet nem ismer valaki, csak ezt ostoba barom faszbukkot.
2023. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11 órája senkinek nem küldtél vicces matricát, valóban, már a temetési beszédedet fogalmazzák a haverok...

majd írsz nekik ha helyre jön a dolog, nem először fordul elő a világtörténelemben, hogy valakinek tönkremegy egy kicsit a technológiája.

2023. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk net, meg wifi a jelek szerint van, ha laptopról ide tudsz írni. Ugyanis a gyakorihoz is kell a net, offline nem működik.

Ha pedig nem tudsz belépni a fb-ra, esélyes, hogy feltörték a fiókodat. Így jártál. Csinálj újat.

2023. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!