Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek, ennyire megsértőd...

Szerintetek, ennyire megsértődhetett?

Figyelt kérdés
Nos, kb. legutóbb 2 hete írogattam egy kedves lánnyal. Elvoltunk meg minden. Nagyon szimpatikus. Írta ,hogy lemegy falura az anyukájához ,én pedig rákérdeztem -minden rossz szándék nélkül- ,hogy ott van e wifi. Ő pedig megsértődött ezen ,azóta nem írt vissza. Pedig írtam ,hogy az én anyukám is falusi. Szerintetek? De írtam is neki ,hogy semmi féle rossz szándékból nem kérdeztem ,csak kíváncsi voltam és bocsánatot is kértem tőle. :/ Amúgy fiú vagyok.

2016. júl. 20. 07:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

lehet megsértődött, de az is lehet, hogy lent van az anyjánál és NINCS WIFI :)


23F

2016. júl. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég hülye kérdés volt.
2016. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Első válaszoló, szívesen nyomnék a válaszodra még vagy öt zöld kezet. :D
2016. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindhármotoknak igaza van ,de van wifije ott -ezt elfelejtettem leírni-.
2016. júl. 20. 08:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sótlan, hagyd a francba :D Nem kell kutyába lemenni, ha nem érti a viccet, nincs ebben semmi bántó.
2016. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én igazából nem viccnek szántam.
2016. júl. 20. 08:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt én értem, csak a faluval nem ritkán viccelődnek, hogy ne ott még kb. áram sincs, szóval felfoghatta volna poénnak is.
2016. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezért a kérdésért megsértődött volna, nem is kellett volna bocsánatot kérni miatta. Persze úgy kellett volna feltenni a kérdést: Ugye ott nincs wifi? Nem baj, azért a neten v. a telefonon tudjuk tartani a kapcsolatot. Egyszerűen a bocsánatkérések helyett írjál neki egy normális szimpla levelet, örömmel várod, hogy megjöjjön, és ha itt lesz várod a leveleit, mint régen. De ha ezek után mégsem ír, akkor te se írjál neki.
2016. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
folyt.: meg odaírhatod, hogy szívesen vennéd, ha beszámolni az ottani életről, mikkel telik el egy napja, biztos élvezetes lehet az állatok között, mert te is nagyon szereted a vidéki életet (amit egyébként mindenkinek ajánlok, sokkal életszerűbb vidéken élni, mint mondjuk Pesten).
2016. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Talicskán hordják be az áramot, és lovas szekérrel a térerőt :)
2016. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!