Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha meghívnak egy buliba, te...

Ha meghívnak egy buliba, te meg szoktad kérdezni, kik lesznek még ott és attól teszed függővé, elmész-e?

Figyelt kérdés
Azért kérdezed, hogy ne találkozzál nemkívánatos emberekkel.
2023. máj. 14. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, előre érdeklődsz
Nem, minden társaságban jól elvagy, nincsenek haragosaid
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Igen, mert vannak olyan emberek akik nem kívánatosak számomra. Persze ilyenkor nem mondom egyből azt, hogy nem megyek mert az feltűnő. Azt mondom, hogy szerintem megyek aztán kis idő múlva szólok, hogy közbejött valami.
2023. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Mivel alapból nem megyek buliba. Értelmetlen időpazarlás számomra.
2023. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
#2 Akkor ez esetben nem neked szól ez a kérdés, úgyhogy legközelebb ne szólj hozzá :P
2023. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Már régóta nem járok "buliba", de mindig is bármely társaságba mentem, tisztában voltam vele kik azok akik jelen lesznek, ennek megfelelően készöültem fel. Ha kellett védelemmel, önuralommal, ha kellett humorra és jókedvvel. Az adott közegtől függött minden.
2023. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 dettó.


Avagy nem kérdezem meg hogy kik lesznek ott, mivel úgysem megyek. :D

2023. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
evidens hogy megkérdezem és ha csak 1 olyan is lesz ott, aki nekem nem oké akkor nem megyek
2023. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!