Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzi magát valaki attól...

Miért érzi magát valaki attól menőnek,ha beöltözik mondjuk második világháborús ruhákba,lovagnak vagy bármi másnak?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim,akik ebben élik ki magukat..és látom azt is,amikor úton,útfélen pózolgatnak, vigyorognak,meg undorító dolgokat pakolgatnak fel az Instájukra egyenruhában. Ebben mi a jó nekik? Vagy miért érzik magukat különb embernek,mert felvesznek egy egyenruhát,és teletűzdelik kitüntetésekkel? Még csak nem is bemutatás céljából aggatják magukra. Szerintem,ez elég visszatetsző.
2023. máj. 31. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Honnan veszed, hogy bármiféle menőzés van a dologban, vagy hogy bárki is különbnek érezné magát másoktól? Az meg se fordult a fejedben, hogy esetleg szenvedélyük az adott történelmi korszak, a fegyverek, páncélok, hogy simán élvezik hogy ezt átélhetik élőben is?
2023. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert akikkel beszéltem a helyszínen mind lekezelőek voltak,és azt mondták ez csak egy "játék".Hát rohadtul nem kellene annyi ember halálából játékot csinálni..Beszéltem már jó pár idős emberrel,mivel én gyűjtő vagyok. Egy sem azt mondta,hogy vidáman öltögették a nyelvüket az akkor még nem létező telefonba,meg aggattak magukra mindenféle kitüntetést, hogy elmondhassák " tábornok vagyok".
2023. máj. 31. 16:20
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Mi abban a lekezelő, hogy ez csak játék? Nekik nyilván az, ők annak élik meg.
2023. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem ez a mondat volt a lekezelő.Ez csak felháborító. Főleg amikor vonulnak Kitörés túrán..
2023. máj. 31. 16:23
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Alapból nem tartom rossz dolognak ezt a beöltözősdit, ebből a sivár világból kiszakít és más lehet az ember egy kicsit, mint alapból. Nagyképűsködni persze nem kell, de szórakozni miért ne?
2023. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem csak te veszed komolyan az említett jelenséget, mert ők csak „prank-ből” csinálják.

Én azt mondom, hogy ez egyáltalán nem megbotránkoztató viselkedés. Ilyen miatt maximum hülyének nézhetik őket az emberek, de a vicc az, hogy ez őket egyáltalán nem érdekli, így ezzel nincs is semmi baj.

Amúgy szerinted kinek és milyen okból ártanak? 🤔

2023. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ők ettől menőnek érzik magukat, nem csak arról van szó, hogy egy hobbi, és ettől jól érzik magukat?
2023. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

"Főleg amikor vonulnak Kitörés túrán.."

. Az egy tök más dolog...

2023. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kólauborkával ***** válasza:
86%
Én csak azt nem értem, hogy neked miért fáj az más mivel tölti a szabadidejét? A férfi balettáncosokkal nincs bajod? Vagy a nöi kamionsoförökkel? Pedig azok aztán lenéznek téged, mert 3m magasan van a fülke.
2023. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudod,ők nem sok millió ember halálából csinálnak pucc parádét. Csak azért,hogy mutogathassák magukat,és sétálnak a nézők között, mintha valóban tettek volna bármit is..Ez csak egy ostoba gyerekes játék..amiben próbálnak kiteljesedni. De,majd ha ott kellett volna lenni..kíváncsi lennék,akkor mert volna parádézni?
2023. máj. 31. 16:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!