Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi az az alkalom, amikor...

Mennyi az az alkalom, amikor úgy szeretsz kikapcsolódni, hogy összejöttök barátokkal/rokonokkal?

Figyelt kérdés
máj. 15. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Akár naponta vagy hetente többször
Heti 2 alkalom (leginkább hétvége)
Hetente
Kéthetente
Havonta vagy havi 1-2 alkalom
Néhány havonta vagy félévente
Évente
Semmikor
32 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ez lehet olyan is, hogy nagyobb egész napos összejövetel, vagy csak délutáni/esti vacsora vagy beszélgetés
máj. 15. 12:24
 2/15 Metionin ***** válasza:
100%
Rokonokkal soha, barátokkal havi 1-2 volt de sajnos mind elköltöztek. Helyben már csak az edzőtársaim vannak akik inkább csak ismerősök és nem találkozunk edzésen kívül.
máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
El nem tudnám képzelni, hogy ne találkozzak hetente valamelyik barátommal. Ti mit csináltok a szabadidőtökben? Otthon gubbasztotok?
máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátokkal hetente, rokonokkal maximum nagyobb ünnepeken.
máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mások vagyunk, én pl agyvérzést kapnék ha folyton mennem kéne valahova (vagy az én otthonom lenne átjáróház) :D


Nekem átlag 1-2 havonta bőven elég egy tartalmas program rokonsággal, barátokkal.

máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Változó.
máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak pár hetente igénylem maximum, de lelkiállapot függő. Ismerek olyat aki akár naponta is, hát abból igencsak idegosztály lenne.
máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5 te elvagy úgy, hogy otthon vagy? Irigyellek, én nem bírok megmaradni a seggemen :D Be tudok depizni, ha sokat vagyok otthon.
máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban majdnem minden nap találkoztunk barátokkal. Utólag mondjuk már nem gondolom barátságnak, inkább haverok voltunk.

Most már elég nekem havi 1-2 alkalom, max. heti 1. Van 2 nagyon közeli barátnőm, plusz családnak az a kis szűk köre, akikkel nagyon közel állunk egymáshoz, és vannak a szüleimnek is olyan barátai, akikkel születésem óta ismerik egymást, velük is vannak programok, ott már többgenerációs programok vannak :) szülők, mi a "gyerekek" és vannak már sok helyen unokák is :)

máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom ez attól is függ, hogy ki mit csinál egyébként napközben. Mert ha én sokat dolgozok, és egyébként nincs mit elmesélnem a napomból, akkor nem vagyok túl felvillanyozó társoság.
máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!