Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A beilleszkedés azzal jár,...

A beilleszkedés azzal jár, hogy feladjuk önmagunkat?

Figyelt kérdés
Milyen mértékben szükséges feladnunk magunkat? Nekem sose sikerült beilleszkedni, mindig úgy éreztem, fel kell adnom magamat, és ezeket megfűszerezték kemény elvárásokkal. Igen is elvárták hogy totálisan változzak meg, azt éreztetve, hogy így elfogadhatatlan vagyok. Mai napig kísért ez. Persze már felnőtt vagyok, de egyszerűen mindig megtalálnak az ilyenek. óvodás korom óta hallgatom, hogy változzak meg, mertt igen is be kell illeszkedni. Mikor kijártam az iskolát, azt hittem megszabadulok tőle, pár évre el is csitult, de 2020ban ismét rám talált az ilyen.

#beilleszkedés #megváltozás #önmagam feladása
2023. jún. 4. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Birkák ezek. Annak tekintsd és ignoráld őket, mert nem érdemesek arra, hogy vitába szálj velük. Ez a szabad döntésed lesz, ami nekik is megfelel majd, mert megkapják amit akarnak, nem fogják hallani a véleményed.
2023. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2# Kérdező

Mielőtt megszólalnál,maradj csendben.Biztos,hogy olyan fontos kimondani a dolgot.

2023. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Második mondat után kérdőjel,bocsi.

12#

2023. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!