Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hagytál már nyilvános helyen...

Hagytál már nyilvános helyen kis cetlit a kedvenc verseddel?

Figyelt kérdés
A bevásárlókocsiban, a kávézó asztalán, a parkpadján egy kavics alatt, a villamoson az ülés résébe tűrve.
2023. jún. 4. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez bájos, de még nem. :) Te már igen?
2023. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

En találtam egyszer falevelekből készített virágcsokrot összefonogatva kötözgetve eleg lrofi szinten egy padon.

Hát szerintem szép volt. De gondolom nem random hanem valakinek szánták.


Nalam olyan volt eddig hogy egy barátommal a skate park volt a törzshelyunk es szokásunk volt öngyújtókat cserélni szoves macisat meg iyleneket.

Amikor szakítottunk letettem a padra egy öngyújtót.


Meg anno tinin talán még firkálgattam vonatokon, ahogy látom most is mennek ezek buszon is. Ebből kinőttem már.


De megesett olyan, hogy pl italautomatában direkt benne hagyom a visszajáro aprót, hagy örüljön vki. Nekem is valahol egy "lökés" mikor többet ad vissza a gép mint kéne :D

Meg volt hogy egy euros érmét adott vissza hufos gép:D azt azóta is őrizgetem.

2023. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*profi szinten
2023. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Igen, egy autópályán le kellett húzódnom a verdával, mert már nagyon ki akart jönni valami, ott volt a susnyásban egy pottyantós bódéka. Bementem, és a nemvárt eredmény után felragasztottam belül a falra:


"Lóhalálban idefutok,

Azt hittem, hogy szarni fogok

Reped gatya, szakad ing,

Lett belőle egy nagy fing."


De itt még nincs vége a történetnek. 🙂

1 évvel később megint felkerestem azt a helyet, kiváncsiságból, hogy a cetli még ott van-e. Ott volt. Csakhogy egy másik is volt alatta, amit már valaki más ragasztott oda, és ez állt rajta:


"Látja, én már másképp jártam,

Határozott fingot vártam

Kiengedtem akarattal,

Tele lett a gatyám szarral."


😂

2023. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1

Könyvet szántszándékkal vonaton már igen! Cetlit még nem, de nagyon tetszik az ötlet, bár félő, hogy szemetelés jellege lenne ha elterjedne. Talán a fal, pad és aszfaltfirkák mégis környezetbarátabbak, talán.

2023. jún. 4. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet. :) És nem nagyobb szemetelés, mint amit művelnek általában és értéke is van.

Én is gondolkoztam már hasonló kezdeményezésen.

2023. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de nem is tartom nagyon jó ötletnek, mert ma még megvan, de másnap már valószínűleg nem bizonyos okok végett.
2023. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy rémlik, igen. Az biztos, hogy valamikor régen kinyomtattam egy nagy adagot ezzel a céllal, csak nem emlékszem már, hogy el is kezdtem-e végül kiragasztgatni őket.
2023. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, viszont van ismerősöm, aki talált már verset így. Szerintem is aranyos dolog, én is szívesen botlanék ilyenbe.
2023. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!