Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan reagálnátok arra, ha...

Hogyan reagálnátok arra, ha valaki kellemetlen videót hozna nyilvánosságra rólatok és a mindenhonnan ez folyna?

Figyelt kérdés

Classic média, internet, család, barátok, ismerősök.


Nagyon megalázó videó lenne (lehet nem is ti vagytok érte a felelősek, de alapból gáz a dolog).


És mindenhol abba futnátok bele, hogy vadidegenek rajtatok töltik ki az elfojtott frusztrációjukat.


El tudnátok ezt a terhet viselni? Revansot vennétek azon, aki nyilvánosságra hozta a dolgot?


Nem csak a Paul streetes dologra gondolok, vagy a madárra élvező valakiről, hanem pl. arra, amikor egy rendőrnő került olyan helyzetbe a munkahelyén, hogy... Mindegyik más kategória, szabadon választhattok, melyiket tartjátok valószínűbbnek, hogy megtörténik veletek.



2022. máj. 24. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen beperelném, és nagyon megkeseríteném az életét, és több milliós kártérítést követelnék, vagy börtönbe kerül, hagynák neki választási lehetőséget, vagy fizet, vagy a sitten rohad pár évet.
2022. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, hogyan viselném. Láttam én is ilyen esetekről dokumentum filmeket. Ott szinte mindig az volt a vége, hogy öngyilkosok lettek :(
2022. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

"arra, amikor egy rendőrnő került olyan helyzetbe a munkahelyén, hogy... "


Milyen helyzetbe?


Ha tisztességes, normális életet élsz, nincs mit levideózni.

2022. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Feltételezem azért a család, meg a normális barátok nem zaklatnának, meg piszkálnának egy engedély nélkül kikerült kínos videó miatt. Aki igen, azzal megszakítanám a kapcsolatot, többé nem lenne haver, mert csalódnék benne, classic média alatt ha a Youtube-ot érted, annak meg jelentem a videót, és/vagy a továbbiakban figyelmen kívül hagyom, ismeretlennek meg nyilván letagadom, hogy én vagyok rajta.


De mi történt azzal a rendőrnővel? Félrekúrt, vagy mi?

2022. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shaddark ***** válasza:
0%

Levetetném és annyi.

Mondjuk ha pénzes aki felrakta akkor beperelném, de nem haragból hanem anyagi haszonszerzés céljából :)

Ha csóró akkor hagynám. Inkább csak állon csapnám párszor, azt sem haragból csak a mihez tartás végett. Meg hát a fogorvosi rendelőben órákon keresztül várakozva, lenne ideje elgondolkodni az élet dolgain, magán ... Szóval segíteném a lelki fejlődését is tulajdonképpen.

Amúgy levetetni bármit is elég egyszerű már egy ideje. Persze dugi helyeken megmaradnak, de ezekre senki nem megy fel semmikor. Elég a "nagy" oldalakról leszedetni bármit is. Mert van a mondás miszerint "az internet nem felejt", ám ha ez a dolog csak az emlékek egy eldugott zugjában létezik, akkor tulajdonképpen senkit nem zavar.

2022. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4: Classic média alatt a sajtót (TV, rádió, bulvár újságok) értem.


Rendőrnő: Vele annyi történ, hogy nagy valószínűséggel a felettesei (ha jól emlékszem) megerőszakolták, amit levideóztak, aztán az összes kollégájához eljutott a videó. Valaki szólt neki, hogy létezik egy ilyen videó róla (nem tudta, hisz állítólag eszméletlen volt amikor történt) erre elkezdett veszekedni az adott illetőkkel, és végül úgy akarták hitelteleníteni a nőt, hogy pszichiátriára küldték. Nagyon durva alapból az egész. És azóta is szurkolok neki, hogy jobban legyen.

2022. máj. 24. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

#4-es vagyok


A classic médiával kell akkor a legkevésbé foglalkozni, ők úgyis csak kitakarva/felismerhetetlenül mutatnak embereket...

2022. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Azt gondolom, hogy a készítőjét minősíti.
2022. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
infotv, btk, polgári per... ilyenek jutnak eszembe. Konkrét esettől függ.
2022. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!