Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt egy kiszemeltem, aki...

Volt egy kiszemeltem, aki foglalt volt, de mégis…? (Alább kifejtve)

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki nagyon tetszett. Mivel egyetemi évfolyamtársak voltunk, ezért voltak közös Facebook csoportjaink, így ki tudtam nyomozni a nevét. A profiljából megtudtam, hogy foglalt. Ennek ellenére, csomószor botlottunk egymásba és feltűnően udvarias volt (túl, értsd: olyan helyzetben is, amikor már nem sértődsz meg rajta, hogy mondjuk nem tartja meg az ajtót vagy nem enged előre), mindig kiszúrtuk egymást a nagyelőadóban meg hasonlók.

Ha barátnője volt, akkor miért viselkedett így? Lehet bepróbálkozott volna, ha nem foglalt? Mikor viselkedik így valaki?



2023. jún. 11. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet... de ezt miérr nem tőle kérdezed meg?
2023. jún. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
csak udvarias volt.
2023. jún. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Akkor viselkedik így valaki, ha bejössz neki és gerinctelen. Ez nagyon gyakori eset amúgy, velem sokszor olyan előfordul, hogy pasik konkrét a barátnőjük mellett próbálnak szemezni velem, próbálnak felém fordulni egyre jobban és jobban, de úgy hogy a barátnőjük még ne vegye észre mit csinál, stb. Meg nem egy volt, akivel ismerkedtem is és kiderült, hogy volt barátnőjük
2023. jún. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Udvarias, látta, hogy érdekled, jót tett az egójának. Csak ugye neked a kognitív torzítások mennek a fejedben és előre fantáziálsz. Soha senki nem fogja itt megtippelni, más mit gondolhat. Csak egyvalaki tudja megmondani. Ő maga. De azt meg úgysem mered megkérdezni. Mert mit fog gondolni. Ez is a fejedben van.
2023. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meglepődnék, ha tudta volna, hogy tetszett nekem. Látásból ismertük egymást. Annyira elmerültél a kognitív torzításokban, hogy a végén te estél bele.
2023. jún. 11. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Ne képzelj bele többet szerintem. Csak egy személyes példa: melóhelyen ismertem meg a srácot, nem főnök, de hasonló (nem akarom konkretizálni) amikor ott voltam, esküszöm ZAVARBAN volt a jelenlétemben, mikor magyarázott nekem, belenevetett abba amit mondott…na mondom hülye én se vagyok, le tudom már venni huszon x évesen hogy itt valami érdekes. Vége lett a munkának, tudtam hogy nem találkozok vele többet, de annyira tetszett és piszkálta a gondolataim hogy felkerestem egy jópofa üzenettel:D a különbség annyi volt hogy én kideríteni se tudtam róla van -e valakije, nem volt sehol közösségi fiókja. Aztán igaz volt vagy sem, de azt mondta, van valakije.

Szerintem itt is az lehetett hogy a srác jófej, udvarias amúgy is, nem kell többet beleképzelni mint ami, pedig én is elhittem:D lehet kedvelt emberileg

2023. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is csak beleképzelted a dolgokat a szituációba. Nem jelent semmit.
2023. jún. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem miért voltam lepontozva. Ha a srác semmit sem lép feléd hanem szimplán jófej, akkor se akar tőled semmit ha beleképzeled. Ha sosincs mögötte tett, akkor sose tetszettél neki, párkapcsolat ide, vagy oda
2023. jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!