Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek megosztani tartalmakat...

Félek megosztani tartalmakat a közösségi médiában, és rossz érzésem van tőle, ez hogyan küzdhető le?

Figyelt kérdés

Nem magamat szeretném mutogatni, csakhogy eljusson az emberekhez az, amivel foglalkozom, (ez egy művészeti tevékenység), de szégyenérzet fog el a posztolás gondolatától. Lehet azért mert tudom, mások mennyire ész nélkül osztanak meg magukról mindent, és nem akarok olyanná válni, de az is benne van, hogy elakarom kerülni a kudarcot, hogy senkit sem érdekel.


Nem “kötelező” bármit is közzétenni, de hasznosnak találnám arra a pályára, amit választottam.

Hogyan küzdjem le a félelmeimet? Sosem figyeltem a likeokat, sőt, likeolni is alig merek, nem tudom létezik-e ilyen enyhébb “ fóbia”. Szóval a bajom az, hogy így nem teszek semmit azért, hogy az emberek megismerjék a munkásságom, és ezen nem tudok változtatni.



2023. jún. 13. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha álnéven tennéd? Így az ismerőseid nem tudják összekötni a tevékenységedet a magánéleti személyeddel (már ha ettől félsz)
2023. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem tartom rossz ötletnek, bár személyazonossággal már van néhány követőm intsagramon, akik hasonló érdeklődésűek, nem tudom teljesen idegeneket érdekelheti az, amit csinálok, de valamivel biztonságosabb terepnek hangzik.
2023. jún. 13. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az álnév, vagy művésznév lenne a megoldás. Csinálj egy új profilt, és úgy oszd meg a tartalmakat. Mivel foglalkozol amúgy?
2023. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én álnéven posztolom a festményeimet és a rajzaimat. Instán és twitteren.
2023. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
festek, rajzolok, digitálisan, meg vászonra is.
2023. jún. 13. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, imádom a művészetet. Ha kész az oldalad és gondolod küldj elérhetőséget hozzá.

#3

2023. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Csinálj külön oldalt, ott meg nem muszáj láthatóvá tenni, hogy te szerkeszted.
2023. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2023. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!